Call Of Duty-MW3 - problem z 3.0

sandinist

Świeżak
Świeżak
Mam skopiowaną miesiąc temu COD-MW3 która chodziła pod softem 2,0 i co nie jest dziwne (po przeczytaniu 40 postów na ten temat) gra nie odpala się na nowym sofcie. Poświęciłem dwa dni na wertowanie tego forum aby znaleźć jakiś patent jak skopiować ponownie żeby działa i nie daję sobie rady. Pomóżcie proszę - nie gram w sieci , odpalam z płyty dla uproszczenia.
 

Kakashi

Banned
jak masz lt 3.0 i dash 14xxx i masz iso na dysku, to uruchamiasz abgx360 na ustawieniu autofix level 3 skanujesz nagrywasz działa
 

vMjuzik

Użytkownik
Użytkownik
Jesli nagrałeś tak, ze działa na LT 2.0 to musisz ponownie przepuścic obraz ( koniecznie przez abgx 1.0.6 ) i nagrac na nowo ; )
Pozdrawiam.
 

Rogalos

Świeżak
Świeżak
Jak kolega wyżej. Jeżeli wypalałeś na zwykłej nagrywarce to nie zrobisz już kopi tej płytki. Należy ponownie pobrać iso. Polecam wersje SRT abgx bez dogrywa do niej topology :)
 

sandinist

Świeżak
Świeżak
Właśnie problem polega na tym , że nie wiem na jakiej nagrywarce i jak nagrana jest ta kopia bo nie ja ja robiłem. Nie wiem jak to sprawdzić a po zrobieniu z niej iso nie daje się przepuścić przez abgx. Znaczy nic się nie wymyśli ?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
pewnie gra była nagrana na normalnej nagrywarce w 97%. Dlatego nie możesz zrobić z niej obrazu i nagrać. Musisz pobrać jakieś wydanie z internetu. Potem przez abgx i po kłopocie.
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Ale z tego co widzę kolega ma Lt 2.0. Więc sam Abgx nie pomoże. Jeżeli ma nowy dash to i pewnie "cichą aktualizację"


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

ZAJAWKOWICZ

Użytkownik
Użytkownik
ale macie problemy a nie lepiej jechac na legalu a bez napięcia / :D
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Ale z tego co widzę kolega ma Lt 2.0. Więc sam Abgx nie pomoże. Jeżeli ma nowy dash to i pewnie "cichą aktualizację"


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
Jakbyś przeczytał tema i post, to wiedziałbyś, że kolega ma lt 3.0
 

sandinist

Świeżak
Świeżak
ale macie problemy a nie lepiej jechac na legalu a bez napięcia / :D
Zdecydowanie masz pełną rację !!!! Podziękować Ci w mailu za odkrywcze spostrzeżenie czy wystarczy jak nacisnę "przydatne" .... ?
 

Do góry Bottom