Call of Duty online

lestat1990

Świeżak
Świeżak
Witam! Mam pytanie dotyczące gier CoD 2 i 3. A mianowicie mam możliwość kupna tych części i tu moje pytanie: czy ludzie grają jeszcze w nie przez Xbox Live?
 

[5]Uck.

Użytkownik
Użytkownik
Grają - napewno grają, ale małe ilości ludzi, a kupić w sklepach raczej może być problem, musiał byś poszukać allegro - ebay, bo raczej już takich nie skupują...
 

lestat1990

Świeżak
Świeżak
No właśnie na allegro mogę po okazyjnej cenie kupić coda 2. I chętnie pograłbym przez live'a :>
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
w CoD2 nikogo mi nie znajduje jakby co :>
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
COD2 to raczej na komputerze grają.
 

ukaszoczko1

Użytkownik
Użytkownik
Tak Samo jest Z CoD 4 ze na kompie tylko graja
 

iNeedMoney

Świeżak
Świeżak
W sumie w CoD 4 gram na X'ie online codziennie, co prawda nie ma tyle graczy co w Black Ops albo MW 2 ale pograc sie da.
Chyba na CoD 2 i 3 juz duzo ludzi niegra ale napewno ktos sie znajdzie.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Prędzej COD 3 ;] ale lepiej dołożyć ze 2 dyszki i mieć COD4, w to prędzej popykasz, ale głownie pr0 gracze pozostawali, więc może być ciężko.
 

iNeedMoney

Świeżak
Świeżak
Dokładnie. Wszycy napaleni co gre i wszystkie bugi znają na pamięc.
Wiec powinno byc cieżko. W 100% sie zgadzam z przedmówcą .
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja tam cisnę w coda4 i też zauważyłem, że pozostawali sami najlepsi gracze ( z ktorymi jednak nie mam problemów :D ) czasami odpalę sobie coda2 ale znajde najwyżej 4-5 które grają, więc lipa. w coda3 nigdy nie grałem, podobno to jest najgorszy cod.
 

konrad767

Banned
Użytkownik
w cod 3 tez znajdziesz ludzi. Ja nie tak dawno grałem
 

lestat1990

Świeżak
Świeżak
Tzn ja mam na Xboxa Modern Warfare 2, a dwójkę chciałem kupić, bo gram w nią od lat na kompie, i chciałbym pograć na iksie. No ale skoro mówicie, że tak mało osób gra, to chyba sobie odpuszczę :>
 

Do góry Bottom