Call Of Duty WAW mapy Zombie

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam . Gram w tego coda no i dopiero pierwszą misje wbiłem i kampanie zostawiłem na jutro . Ale gdy kumpel przyszedł zaczęliśmy grać w zombie . No i mamy 1 mapę . Myśleliśmy że tam się da przejść tą mapę przechodząc przez te drzwi za które trzeba zapłacić . no i jesteśmy w tym budynku na górze i więcej wyjść nie ma . Zabijamy zombie kupujemy lepże bronie ale wykładamy się z jakiegoś głupiego błędu w 7 rundzie bo nie dajemy rady . No i nie wiem jak odblokować te pozostałe mapy :/ Pomoże ktoś? Z góry dzięki :)
 

kasan1512

Użytkownik
Użytkownik
No ten budynek w tej mapie to całość. Polega to na odpieraniu kolejnych fal zombiaków. Żeby mieć 3 pozostałe mapy trzeba kupić dodatki z mapami (pojedyńczo lub MapPackBundle - 2000MS). Te dodatkowe mapy są bardziej rozbudowane.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A nie da się np ich odblokować jakoś za pomocą dużego poziomu np dotrwać do 10 albo przejść kampanie ?
 

kasan1512

Użytkownik
Użytkownik
Niestety tylko $$$
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No szkoda bo to jest jedna z najlepszych części przechodzenia w WaW ;) Pzdr
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale jeszcze znalazłem takie coś na sieci : On cod 5 how do i unlock all of the nazi zombie levels? - Yahoo! Answers .
I tam jeden gościu piszę że można je kupić a drugi że można je odblokować w trybie kampani jak przejdę na dowolnym poziome . To prawda ?
 

kasan1512

Użytkownik
Użytkownik
Ja przeszedłem kampanię i nic się nie Dopiero po zakupie MapPackBundle.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ile ten "MapPackBundle" kosztuję ?
 

kasan1512

Użytkownik
Użytkownik
2000 MS kosztował, trochę drogo.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam jeszcze dwa pytania .
1. Jak np dodać naboje do broni którą wylosujemy w tym pudełku np ray gun albo jak go ulepszyć . Bo te ammo co się pojawiają z zombie to są raz na ruski rok :/
2. Czy macie tak że np na serwerze jakiś gościu lata po mapie i po chwili ląduje koło mnie (nie widząc mnie) ja w niego strzelam wale z kosy a ten się odwraca i mnie zabija :/ To są cheaty ?
 

Do góry Bottom