Call of Duty: WWII potwierdzone przez Activision!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Activision w ostatnich tygodniach zajmowało się ujawnieniem Destiny 2, ale gdy wielka produkcja Bungie została zaprezentowana, to wszyscy gracze wyczekiwali na kolejną strzelankę. Call of Duty: WWII nadchodzi!

Sledgehammer Games od 2014 roku pracuje nad nową odsłoną Call of Duty. Od wielu miesięcy pojawiały się plotki, według których deweloperzy zaprowadzą śmiałków w sam środek II wojny światowej, ale w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie.


Na dobry początek nie mamy za wiele. Jest to zwykła zajawka zapowiadająca wielką prezentację, ale możemy mieć pewność, że już wkrótce powitamy Call of Duty: WWII. Wspomniana nazwa pojawiła się już wcześniej dzięki redakcji Eurogamer – Brytyjczycy otrzymali potwierdzenie od zaufanego informatora.

Teraz pozostaje nam czekać do najbliższej środy. Na godzinę 19:00 został zaplanowany stream na żywo, na którym oficjalnie poznamy produkcję. Pierwsze grafiki znajdziecie w naszej galerii!

Jest to naprawdę szczęśliwy dzień dla wielu fanów, którzy od bardzo dawna czekali na „porzucenie futurystycznych zabawek”. Możemy mieć jednak pewność, że Sledgehammer Games stoi przed naprawdę trudnym zadaniem, ponieważ miliony graczy z całego świata czeka właśnie na ten tytuł… Ogromna presja.





 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie ograłem BF1, a tu proszę, kolejna gra w takim klimacie! Nareszcie poszli po rozum do głowy :)

P.S Ten pad byłby idealny do grania w nowego CODa i BF :D
 

Only_One

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W końcu stare dobre call of duty. :smuggrin:
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Quertin



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No nareszcie poszli po rozum do głowy, oby pomysłu nie zepsuli ;-) Póki co jestem na tak jeśli chodzi o kupno :)
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Sukcesu COD2 & 4 pewnie nie przebije.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sukcesu COD2 & 4 pewnie nie przebije.
W milionach sprzedanych egzemplarzy,pudło + cyfra ? Przebije i to razem obydwie. Każda kolejna część CoDa może oprócz IW a rok się jeszcze nie skończył była z coraz lepszymi wynikami sprzedaży a baza użytkowników z roku na rok się zwiększa. Do dziś pamiętam to zdjęcie bodajże z 2011r z jakiegoś brytyjskiego metra dwóch 10-latków ściskających mocno w łapkach Xboxy z zestawem Modern Warfare 3 :)
P.S. Odinstalowałem wczoraj GOTY tego roku, Hero Clickera - jak to nie ma sensu,ale po qwadrylionach wyfarmionego golda trzeba sie kapnąć że to i tak mało,hehe.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W końcu ! Zobaczymy z czym to się je
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czekam na jakieś bundle ze Scorpio :hajs:
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Może być hitem tego roku !!!! Oby tego nie popsuli.
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
@Quertin



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten od PS o wiele bardziej mi się podoba, no ale tutaj jeszcze konsola w takim kolorze :)

Nowy COD może przebić tamte części pod względem sprzedanych pudełek, ale pewnie to wyjdzie jak zwykle, że "starsze części lepsze" Pożyjemy zobaczymy. Ja liczę na dobrą kampanię, bo multi mało mnie interesuje.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zgadzam się z wami pad Ps4 ma o wiele lepsze malowanie moro, brakuje mu tylko czegoś na touchpadzie np. 3 granaty czy kałach do pełni szczęścia :D
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No malowanie lepsze ma to fakt.

Co do samego coda pewnie go sprawdzę może na premierę może nie. Się okaże. Po pierwszym black ops, który dla mnie był wybitny activision raczej zawodził. No MW3 nie było złe, to co działo się dalej to dramat. Ale i tak czekam na bf osadzonego w realiach 2 wojny światowej. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
W milionach sprzedanych egzemplarzy,pudło + cyfra ? Przebije i to razem obydwie. Każda kolejna część CoDa może oprócz IW a rok się jeszcze nie skończył była z coraz lepszymi wynikami sprzedaży a baza użytkowników z roku na rok się zwiększa. Do dziś pamiętam to zdjęcie bodajże z 2011r z jakiegoś brytyjskiego metra dwóch 10-latków ściskających mocno w łapkach Xboxy z zestawem Modern Warfare 3 :)
P.S. Odinstalowałem wczoraj GOTY tego roku, Hero Clickera - jak to nie ma sensu,ale po qwadrylionach wyfarmionego golda trzeba sie kapnąć że to i tak mało,hehe.
Raczej chodziło mi o samo wykonanie a nie o ilość sprzedanych kopii.
Tym tematem powinno zdecydowanie zająć się DICE. Takie moje zdanie
Sledgehammer Games ?? Heh, po tym co widziałem w AW.... oby im się udało :)
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom