• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Call of Duty: WWII wkrótce otrzyma mikrotransakcje. Twórcy zapowiadają nową funkcję

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


W pierwszych dniach listopada zadebiutowało Call of Duty: WWII, które już wkrótce otrzyma znaczącą aktualizację. Autorzy nie tylko starają się naprawić serwery, ale planują już wprowadzenie do gry małych płatności.

Call of Duty: WWII trafiło do graczy 3 listopada i tytuł cieszy się fantastyczną popularnością. To właśnie pozytywne wyniki spowodowały podobno problemy, przez które deweloperzy wciąż walczą z opanowaniem serwerów.


Twórcy powinni już wkrótce zakończyć remont na serwerach, bo właśnie pojawiły się pierwsze informacje dotyczące wprowadzenia do gry „Call of Duty Points”. Opcja trafi do gry dokładnie 21 listopada.

Activision chciało zaoferować mikrotransakcje w dniu premiery Call of Duty: WWII, ale ze względu na problemy w okolicach debiutu zdecydowano się opóźnić wprowadzenie funkcji. W dodatku jeśli zamówiliście cyfrową wersję produikcji, to otrzymacie 1100 punktów, dzięki którym odblokujecie… Coś.

Aktualnie autorzy i wydawca nie potwierdzają, co tak naprawdę wykupimy za pomocą specjalnej waluty, ale możemy się spodziewać, że za pomocą punktów kupimy między innymi zrzuty do trybu sieciowego.

Call of Duty: WWII zaliczyło bardzo dobry start i tytuł w zaledwie 3 dni wygenerował ponad 500 milionów dolarów ze sprzedaży. Gra jednocześnie zaliczyła rekordowy debiut na PlayStation Store i jest to bez wątpienia spory sukces Sledgehammer Games.


 

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#3
Oho zaczęło się. Pogłupieli z tymi mikropłatnościami. Skoro kupuję grę za około 300 zł. to nie mam zamiaru dokładać jeszcze do tego biznesu.
 

Do góry