• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Call of Duty: WWII z ważną aktualizacją. Twórcy nie chcieli powrotu do II wojny światowej

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Sledgehammer Games nie może w spokoju świętować premiery Call of Duty: WWII, ponieważ gra wciąż potrzebuje kilku istotnych ulepszeń. Od premiery gracze narzekali na kilka elementów, ale studio już wydało pierwszą, ważną aktualizację.

Call of Duty: WWII trafiło do graczy w ubiegłym tygodniu i dokładnie tydzień trwało naprawienie serwerów. Autorom udało się okiełznać najważniejsze elementy gry i w konsekwencji sympatycy mogą pobrać pierwszą aktualizację.


Patch usprawnia i optymalizuje połączenie, usuwa problemy z rankingami, nieskończonym ekranem wczytywania, poprawia interfejs użytkownika, optymalizuje loadingi, zajmuje się rozgrywką na podzielonym ekranie, naprawia GameBattles, a nawet zajmuje się drobnymi poprawkami w mapach, trybach oraz broniach. Autorzy znaleźli również czas na usprawnienie trybu z biegającymi zombiakami.

Pliki 1.05 już wylądowały na serwerach PlayStation 4 i Xboksach One, a autorzy zapowiadają, że pierwsza łatka eliminuje większość niedogodności zgłaszanych przez fanów gry. To oczywiście nie koniec prac nad tytułem, ale możemy śmiało oczekiwać przyjemniejszej rozgrywki w zbliżający się weekend.

Co ciekawe, Sledgehammer Games zdradziło, że tak naprawdę nie chciało powrócić do czasów II wojny światowej. Autorzy po stworzeniu Call of Duty: Advanced Warfare chcieli rozpocząć przygotowanie Call of Duty: Advanced Warfare II, ale Activision miało inne plany.
 

Do góry