Call of Duty: WWII

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

W wątku tylko opinie!

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajne. Podoba mi się. Serwery stabilne a matchmaking bardzo szybki. Graficznie nie powala ale nie jest zle. Kampania zapowiada się ciekawie. Pierwsza misja wydaje się kopia tej z medal of honor D-day. No ale historia jest jedna. W sumie to po 3,5h grania nie mam się do czego doczepić. Fajna dynamiczna rozgrywka.
Już od dawna nie było tak dobrego coda.
Te wszystkie futurystyczne nie maja podjazdu. Czuje ze wciągnie na wiele godzin. WWII ma swój klimat ;). Nie grałem w ostatnia część ale wydaje mi się ze nowością jest baza online. Coś jak miejscówki w division czy baza wypadowa destiny. Możemy w niej kupić dodatki do broni, odebrać żołd czy też zdobyć zadania dzienne i tygodniowe oraz spotkać innych graczy. Zawsze stawiałem bf przed codem i to się nie zmienia. Ale tą cześć polecam :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnia edycja:

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przepraszam, ale chyba sobie jaja robisz..
U mnie tez bardzo fajnie działa i nie mam na co narzekać. O ile w piątek były lekkie problemy ze stabilnością tak już dzisiaj obyło się bez problemów.

Co do gdy to polecam, ostatni COD którego kupiłem było to Black Ops na 360 i fajnie wrócić znowu do tej serii. Kampania lepsza od tej z BF1, multiplayer jak to w Call of duty, bardzo dobrze się bawię ;) Polecam.

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra spoko jeżeli chodzi o kampanie gra ma to coś co przyciąga gracza, fajny klimat ciekawą opcją są filmiki przed każdą nową misja opowiadające o celach misji również sam dubbing jest jak najbardziej ok chociaż momentami można odnieść wrażenie że czasami postacie które opowiadają różne scenariusze są zamknięte w jakimś pomieszczeniu które nie zostało odpowiednio wytłumione, co do samej rozgrywki jak równiej grafiki jest jak najbardziej spoko. Jeżeli chodzi o multi gra za przeproszeniem du... Nie urywa graficznie bez szału natomiast sama rozgrywka też nie powala jak dla mnie zdecydowanie wolę stare BO2.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Połowa kampanii za mną i gra jest świetna, najlepszą promocją będzie powiedzieć że to stare dobre Call of Duty :)
Graficznie wgniata w fotel i to na XO to jak to musi obłędnie wyglądać na XOX/PC
W tej odsłonie cyklu wróciły apteczki, szczerze to nigdy mi ich jakoś szczególnie nie brakowało ale są więc ich fani będą szczęśliwi. Kampania ma tylko albo aż 11 misji.

Misiek89gdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co do apteczek to moim zdaniem super. Podoba mi się też motyw z heroicznymi czynami. QTE z wykorzystaniem analogów genialne. Co do grafiki, wydaje się trochę nierówna. W jednym miejscu och, ach, a w innym krzakory trochę szkaradne - jak z początków x360. Jestem dopiero po pierwszej misji, miałem tylko na chwilę sprawdzić grę, ale nie mogłem się oderwać i siedziałem do 2 ra (co mi sie raczej nie zdarza).

Misiek89gdz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przeszedłem 7 misji i już mogę coś więcej powiedzieć na temat kampanii. Niestety wkurzają mnie przekombinowane motywy w niektórych misjach jak np. Zwieńczenie akcji z pociągiem, bieg w trakcie nalotu.... Coś jak w amerykanskim filmie. Z drugiej strony mamy ciężki klimat - wiele przykładów okrucieństwa wojny, krzyki o pomoc,utrata bliskich, wszędzie trupy, odrywane kończyny co daje do myślenia, co Ci ludzie musieli przechodzic w czasie wojny w rzeczywistosci. Niestety mix tych dwóch "potraw" nie przypadł mi jakoś do gustu. Zbyt wiele jest tych filmowych motywów kosztem realizmu, Ale cóż gra miała trafić do szerokiego grona odbiorcy i każdemu ma się podobać. Sama kampania jest dość poprawna, ale archaiczna i przewidywalna. Co nie zmienia faktu, że można się przy niej dobrze bawić.

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Jako że zawsze bylem fanem coda ale tylko i wyłącznie czasów 2 wojny ew obecnych konfilktów nie przyszłości więc też sie wypowiem.
Czekałem z utesknieniem na tego coda, graficznie bardzo fajne stary dobry kod a strzaly z snajperki bajka czuc odrzut. Misje ciekawe wiadomo nic nowego nie wprowadzą bo tak wygladala II wojna, widać że zaczerpneli z historii i mialo byc jak najbardziej realistycznie, oderwane nogi itd itp i na tym konczy się to co dobre. Po co jak mialo byc tak realnie wprowadzac akcje jak z filmów akcji z gonieneim jeep pociagu a ptem latajace wagony jak karty. Kazda misja zaczyna się od filmiku ktory nas wciaga w historie po czym widzimy mape jak alianci przedzieraja sie w głąb rzeszy z kazdą misja mapka rzeszy się pomniejsza jak nie moglem się doczekać az dotre do niemiec i strzele adolfowi miedzy oczy a tu klops. Chyba zadna gra mnie tak za przeproszeniem nie wyj.... 2 wojna swiatowa to nie tylko atak na normandie troszke arden francjii i wsio. Pytam się gdzie jest Holandia???!!! I najlepsze jak juz docieramy do granic Niemiec nad Ren gra sie konczy co jest zwyczajnie bezsensu.Myslalem że wbije flage nad budynkami Adolfa tka jak to bylo w starym dobrym codzie II. Tu klops jak dla mnie gra jest niedokonczona

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakiegoś super wow nie ma, się ogólnie w multi zawsze jestem pierwszy zalogowany na mapie, graficznie wygląda lepiej, no i najważniejsze 60 FPS robi dużą różnicę, szczególnie w multi daje widoczną przewagę. Po Przesiece z Xboxa Elite na XoX różnica jest spora.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Do góry Bottom