Call of Duty: WWII

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
CoD zawsze był brzydki, tego nawet konsola nie zmieni ;) Poziomowi Battlefieldów chyba nigdy nie dorównają :)
To sobie chyba odpuszczę....miałem nadzieję, że CoD pokaże możliwości graficzne XoX....
 
Ostatnia edycja:

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hmm, niby czekam aż BF V spadnie poniżej 100 zł ale też zastanawiam się nad tym CoD-em. Multiplayer jest żywy? Warto to dla multika?
 

KalMaR75

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedłem 7 misji i już mogę coś więcej powiedzieć na temat kampanii. Niestety wkurzają mnie przekombinowane motywy w niektórych misjach jak np. Zwieńczenie akcji z pociągiem, bieg w trakcie nalotu.... Coś jak w amerykanskim filmie. Z drugiej strony mamy ciężki klimat - wiele przykładów okrucieństwa wojny, krzyki o pomoc,utrata bliskich, wszędzie trupy, odrywane kończyny co daje do myślenia, co Ci ludzie musieli przechodzic w czasie wojny w rzeczywistosci. Niestety mix tych dwóch "potraw" nie przypadł mi jakoś do gustu. Zbyt wiele jest tych filmowych motywów kosztem realizmu, Ale cóż gra miała trafić do szerokiego grona odbiorcy i każdemu ma się podobać. Sama kampania jest dość poprawna, ale archaiczna i przewidywalna. Co nie zmienia faktu, że można się przy niej dobrze bawić.
Cod zawsze singiel miał fimowy,taki hollywoodzki, ale dla mnie to plus.
 

KalMaR75

Użytkownik
Użytkownik
U mnie tez bardzo fajnie działa i nie mam na co narzekać. O ile w piątek były lekkie problemy ze stabilnością tak już dzisiaj obyło się bez problemów.


Co do gdy to polecam, ostatni COD którego kupiłem było to Black Ops na 360 i fajnie wrócić znowu do tej serii. Kampania lepsza od tej z BF1, multiplayer jak to w Call of duty, bardzo dobrze się bawię ;) Polecam.
Akurat wg. mnie singiel w BF1 był zarąbisty i bardziej jak opowieści wojenne a nie kampania Różne fronty, różni ludzie, różne historie... coś w starych CoDach. Szkoda że w BFV tak to spieprzyli.
 

Do góry Bottom