Call of Juarez: The Cartel - plotki stały się faktem...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

szem0

Banned
Użytkownik
Nareszcie, po wielu miesiącach wodzenia graczy za nos, nasz rodzimy Techland zapowiedział dziś kolejną odsłonę serii Call of Juarez. Call of Juarez: The Cartel – bo tak nazwana została gra – zgodnie z wcześniejszymi plotkami, które jakiś czas temu krążyły po sieci, przeniesie nas do czasów… współczesnych.

O produkcji nie wiemy na razie zbyt wiele - ta informacja prasowa ma nam jedynie przekazać, że taka gra istnieje, a więcej szczegółów na jej temat poznamy w niedługim czasie. Akcja Call of Juarez: The Cartel toczyć się będzie w czasach współczesnych, gdzie odwiedzimy m.in. Los Angeles a także trafimy do Meksyku – i tytułowego miasta Juarez, stolicy narkotykowych karteli. O nich zresztą - a raczej o walce z nimi - gra będzie opowiadać, na co wskazuje jej podtytuł. Nie wiemy, czy w The Cartel pojawią się bracia McCall, pierwszy screen/grafika przedstawia jednak dwóch facetów (pasują na nowych "braci"), którym towarzyszy jakaś dziewczyna (siostra McCall?)

Jak mówi Caroline Stevens z Ubisoftu, firmy będącej światowym wydawcą gry:

Call of Juarez: The Cartel to przepełniony akcją shooter z mocną fabułą, interesującymi postaciami i wieloma opcjami rozgrywki. Gra przeniesie najlepsze elementy Dzikiego Zachodu do czasów współczesnych, jednocześnie zaskakując odważną, wciągającą, aktualną historią.







Gra ukaże się latem tego roku na PC, X360 i PS3.

źródło:
nvision.pl
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Call of Juarez - TAK! TAK! TAK!

Ale czasy współczesne?! Przecież czasy dzikiego zachodu to motyw charakterystyczny tej gry. Jeżeli przeniosą to do czasów współczesnych gra stanie się prawdopodobnie sklonowanym klonem stu innych klonów. Panowie z Techlandu: CO Z WAMI?!
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Tym bardziej ze to Techland powinieneś mieć zaufanie, a nie zakładać ze gra będzie kiepska oni dobrze wiedzą co robią wydali dwa hity i zrobią trzeci ja jestem spokojny :)
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Obym się mylił, ale dlaczego w grze, w której cechą rozpoznawczą jest dziki zachód zamienia się tą scenerię na czasy współczesne? Tylko to mnie martwi. Boję się, że będzie to pospolity, niczym niewyróżniający się tytuł.
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie zapowiedź wydaję się dość szokująca :D
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Jak zobaczyłem okładkę i pierwszy screen to od razu miałem na myśli: Święci z Bostonu. Może Techland w jakimś 1% inspiruje się tym właśnie filmem.
Druga części gry była genialna, chociaż tragicznie krótka. Miejmy nadzieję że trójka będzie conajmniej dwa razy dłuższa niż część poprzednia.
 

T0Mmy

Banned
gralem w poprzednią część i mi się spodobała . Mam nadzieje że ta też bedzie trzymała poziom
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Jedyna była ok,w dwójkę nie grałem.Opłaca się kupić??Jest po polsku??
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Trochę lipa że współczesność :p Lubiłem te czasy z Więzów Krwi :)
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Gościu z okładki troszkę mi przypomina Johna Marstona.
Będzie dobra gra, coś czuję.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gościu z okładki troszkę mi przypomina Johna Marstona.
Będzie dobra gra, coś czuję.
Bardziej Ray'a z CoJ Więzów Krwi :D
 

scarab

Użytkownik
Użytkownik
Westernowy klimat to było coś, co przyciągało mnie najbardziej do CoJ, szkoda że od tego odeszli bo czekałem na trzecią część od dawna...
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Mogli zostać przy "starym" dzikim zachodzie,takie jest moje zdanie:)
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Chłopaki pewnie po wyjściu Red Dead Redemption zrezygnowali z tych klimatów, bo wiedzą, że niczego nowego nie pokażą, albo nie chce im się tworzyć nowych pomysłów :)
Kto wie, czasy współczesne mogą być równie ciekawe, no ale to już nie będzie ten sam CoJ.
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Jesli chodzi o bogaterow-sprawa jest prosta: jeden to wnuk Thomasa,drugi to wnuk jego brata,trzecia to wnuczka zony Thomasa :)
edit: @up:moim zdaniem jest wielka roznica pomiedzy CoJ:BiB a RDR,to przeciez fps,nie ,,wolna,, gra(robienie ,,co chcenie,,). Rdr to bardziej westernowski odpowiednik Gta. a coj:bib westernowskiego ,,koda,,
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Juarez w czasach współczesnych jakoś mi nie pasuje. Mogliby po prostu zrobić nowy tytuł, który nie będzie miał nic wspólnego z serią CoJ.
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Po mojemu też czasy współczesne nie pasują chyba, że w grze będziemy strzelać z rewolwerów, winchesterów itp. Mam nadzieję, że będzie od razu po polsku, a nie, że będziemy rok czekać na aktualizację, która odblokuje język polski w grze tak jak w przypadku BiB.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom