Call of Juarez: The Cartel - trzech bohaterów i konie mechaniczne zamiast prawdziwych

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paatryk1

Banned
Call of Juarez: The Cartel wzbudza wiele kontrowersji, co bardzo dobrze robi produkcji. Zainteresowanie polskim mega hitem rośnie, a wydawca zdradza kolejne szczegóły na temat gry. Podczas trwającej imprezy GDC w San Francisco Ubisoft zdradził kolejne szczegóły o Call of Juarez: The Cartel.

Fabuła gry zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami skupi się na walce z kartelami narkotykowymi. Akcja rozpocznie się od zamachu przeprowadzonego na obiekt rządowy w USA. Od tego wydarzenia władze Stanów Zjednoczonych wypowiedzą otwartą wojnę grupom przestępczym. Call of Juarez: The Cartel będzie opowiadał historię trojga stróżów prawa, którzy wejdą w skład specjalnej jednostki antynarkotykowej.

Ben McCall jest typowym twardzielem i potomkiem Raya McCalla znanego z podstawowego Call of Juarez. Jego partnerami jest Kim Evans z FBI, która należała wcześniej do ulicznego gangu oraz Eddie Guerra, uzależniony od hazardu agent DEA. Razem ekipa prowadzi śledztwo, które ma na celu dorwanie szefa kartelu. Każda z postaci ma nieco inne podejście, a gracze sterując poszczególnymi bohaterami zobaczą fabułę z różnej perspektywy. Również zakończenia dla każdej postaci będą inne.

Fabuła będzie się składać z 20 rozmaitych misji. Gracze będą bralki udział w policyjnych nalotach, ochronie świadków, akcjach pod przykrywką i efektownych pościgach policyjnych. Twórcy zapewniają spory arsenał broni składający się z około 30 egzemplarzy. Przypomnijmy, że Call of Juarez: The Cartel zadebiutuje latem bieżącego roku na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3.

ŹRÓDŁO:Call of Juarez: The Cartel - trzech bohaterów i konie mechaniczne zamiast prawdziwych!
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie,ze jest nawiązanie do Więzów Krwii,ale wolałbym tą gre na "starym,dzikim zachodzie" :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ciekawie się zapowiada - Call of Juarez BiB miał nawet ciekawą fabułę i ten swojski klimacik
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
śledztwo... La Noire i tak nie przebiją, w tym temacie.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Bound in Blood to była jedna z lepszych pozycji w jakie grałem. Gdyby tylko była ciut dłuższa i miała co-op'a byłoby miodzio.
Call of Juarez: BiB miał także świetne multi, które niestety nie było zbyt popularne nie wiedzieć czemu, bo mogłoby stać na równi z CODem.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom