Call of Juarez Więzy Krwi problem

LuKas664

Użytkownik
Użytkownik
Czy wy też tak macie że jak wejdziecie do opcji podczas grania to konsola się zawiesza? 2 razy nagrywałem i nic nie daje na Emtecu ani Verbatimie. Gra mi normalnie chodzi tylko kiedy wchodzę w opcje to jest zawiecha. Ahai nie chodzi mi o opcje w menu głównym, tylko w menu pauzy
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi działa bez zarzutu. Nagrana na Verbatimie prędkością 2,4 i zainstalowana na HDD.
 

davidzgierz

Banned
Użytkownik
Wszystko lata poprawnie u mnie.
 

LuKas664

Użytkownik
Użytkownik
U mnie gra chodzi płynnie itp. przeszedłem 2 akty . Ale jak za pauzuje grę i wejdę w opcje to jest zawiecha. Nie przeszkadza mi to jakoś jestem tylko ciekawy czy inni też tak mają ;D
 

przemko466

Banned
Użytkownik
kto pomoże ja mam problem w pierwszym akcie, chyba to bedzie końcówka jak ładuje z armaty do gości co płyną na brzeg i za hu*a nie mogę tego przejść chodź nie ginę, rozwalam wszystkich to i tak pokazuje mi mission failed
 

Paviano

Banned
Użytkownik
LuKas664, ja tych lagów w menu nie mam (w grze też nie)

przemko466, nie masz strzelać do tych kolesi, tylko zniszczyć statek przy pomocy armaty :p Armata jest tam na dole
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
kto pomoże ja mam problem w pierwszym akcie, chyba to bedzie końcówka jak ładuje z armaty do gości co płyną na brzeg i za hu*a nie mogę tego przejść chodź nie ginę, rozwalam wszystkich to i tak pokazuje mi mission failed

Ci goście płyną na tratwach wiec jak płyną to nie celujesz w tratwy tylko całkiem sporo nad nie wtedy będziesz strzelał dalej.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
lipny rip,temu ci zwiesza


jesli dasz rade gre zgrac na dysk to jest to wina zlego RIPa
jesli nie dasz-nagrala sie blednie,nagraj jeszcze raz poprawnie
 

Do góry Bottom