Carmine przeżyje?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Epic Games ujawniło dotychczasowe wyniki akcji, w ramach której gracze mają zdecydować o losie Claytona Carmine'a, bohatera Gears of War 3. Według zebranych do tej pory przez deweloperów danych większość osób chce ocalić trzeciego z braci Carmine. To jednak jeszcze nie koniec, ponieważ głosy będą zbierane do 2 września. Ostateczny rezultat poznamy grając w trzecią część serii w kwietniu 2011 roku. Jeśli chcesz wziąć udział w zabawie, to zakup odpowiednią koszulkę dla swojego xboksowego Awatara. Wszystkie zyski ze sprzedaży powędrują do organizacji charytatywnej Child's Play.

źródło: onlinecenter.pl
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Niech przeżyje.. Nie lubię gdy bohaterowie odchodzą, a zostało już tylko dwóch braci.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Carmine musi przeżyć! :DD
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No niech zostawią go w spokoju, Carmine z dwójki zginął dość tragicznie, no ale...
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Tamte Carminy to były chucherka.Ten jest napakowany bardziej od Cola więc musi taki kozak skopa wszystkim zadki od początku do końca.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
maroko freestyle super że skopiowałeś mój temat http://xboxforum.pl/gier-f12/carmine-przezyje-63867.html
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Nie chcę się wtrącać w kłótnię która może nastąpić,ale Maroko był szybszy.
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
On musi być :) Polubiłem go :)
 

Always69

Użytkownik
Użytkownik
save Carmine
przyjdzie czekać do kwietnia żeby poznać losy :D
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
ja tam wolę, żeby niektóre rzeczy pozostały niezmienne, tak więc:

CARMINE MUST DIE!

 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak trzymać ! Carmine must live !
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
proponuję wrzucić do tematu małą ankietę, zobaczymy wtedy co forum myśli o losie trzeciego z braci Carmine
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom