Castlevania lords of shadow

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Gram obecnie w Castlevanie i jestem pod wielkim wrazeniem,swietne walki z bossami,swietne zagadki,elementy platformowe,swietny slasher a zarazem przygodowka,polecam gre wszystkim.A co wy o tej grze sadzicie?pozdrawiam
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie jedna z lepszych gier 2010. Piękne widoki, super grywalność i dość długa. Chociaż nie wiem czy takiego tematu już nie było :) P.s. Poczekaj jak dojdziesz do baby jagi :D Zaj****cie to zrobili :)
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest bardzo dluga,jestem w 8 chapterze a jest ich 12.Baby jagi jeszcze nie widzialem,swietna gierka
 

mabik

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest ********* też ostatnio ukończyłem. O wiele lepsza od God of War 3 w którego też grałem. Zagadki są extra, a kto gra z opisem lub youtubem ten leszcz:D Widoki są niekiedy wspaniałe lepszego projektu poziomów to dawno już nie widziałem, a na pewno nie w tej generacji. Jeżeli chodzi o poziom clocktower to naciśnij R żeby złapać dźwignie i puść, nie trzymaj dopiero potem obracaj samym analogiem. Odczekajcie po napisach końcowych jest dobry filmik.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
gra swietna przeszedlem ja rok temu wiec dosc dawno ale utkwila w pamieci, najbardziej podobały mi sie chaptery na bagnach no i oczywiscie baba jaga
a jesli chdzi o koncowy filmik to przypomina mi to koncowke filmu wywiad z wampirem
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Kolega wyzej wymienil ze gra jest lepsza od Good of war 3.Nie wiem nie gralem w ta gre ale gralem w poprzednie czesci Good of war 1 i 2 i bardziej podobaly mi sie dwie pierwsze czesci Good of war niz Castlevania.Castlevania podoba mi sie bardzo,jest to swietna gierka w ktorej jest masa swietnych elementow platformowych,walki z bossami lecz do serii Good of war troszke daleko.Moja ocena to 8+
 

chester35

Użytkownik
Użytkownik
Castlevania :) pierwsza moja gra na xbox360 :D swietna grywalnosc , grafika , fajnie opowiedziana historia w tym gatunku niema sobie rownych na xbox360. szkoda ze czasem troszke przycina
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Co do spadku klatek to jeszcze ujdzie,ale czasami denerwuje mnie kamera
 

Ultima

Świeżak
Świeżak
@toreto

W niektórych miejscach dźwignie wracają do swojej pierwotnej pozycji. Trzeba się czasami wykazać szybkością.
 

mabik

Użytkownik
Użytkownik
Naciśnij RT tylko żeby złapać dźwignie jak postać złapie dźwignie to puść RT i dopiero zacznij obracać, pamiętam to bo też miałem w tym miejscu problem bo dźwignia odbijała, a wszystko przez to że trzymałem cały czas RT
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Chetnie bym Ci podpowiedzial lecz nie pamietam tego momentu o ktorym mowisz.Wpisz na youtubie np:castlevania lords of shadow chapter 8 i bedzie pokazany gameplay,powinienes zajarzyc o co chodzi podczas filmiku co masz zrobic
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest prześwietna. Choć przechodziłem ją dosyć dawno to pamiętam jak świetnie się przy niej bawiłem. Największym chyba atutem dla mnie był niesamowicie ogromny i otwarty świat oraz zróżnicowane lokacje. Na sukces składają się również inne aspekty między innymi: bossowie, mechanika walki, fabuła i wiele innych. Mi jakoś praca kamery nie wadziła, możliwe, że trochę na początku ale potem się przyzwyczaiłem. Świetny slasher i nie wiem czy nie najlepszy w jakiego grałem. Śmiało może stawać o ten tytuł z Devil May Cry czy Ninja Gaiden (mowa tylko o X360).
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Co do devil may cry 4 i Ninja Gaiden 2 to obie skonczylem.Devil to sieczka bez elementow przygodowych,fajne walki z bossami lecz tam wkurzal mnie backtracking,czyli z czego pamietam po przejsciu 10 poziomow cofalismy z powrotem do samego poczatku gry,autorzy nie mieki pomyslu na dalsze potyczki.Co do Ninja Gaiden to swietne walki z bossami,tempo walk ale tez gra nie nalezy do przygodowek.W Castlevani jestb wszystko,zagadki,walki z bossami elementy platformowe itd.Moja ocena Devil may cry 4 ocena 8,Ninja Gaiden 2 ocena 9,Castlevania 8+
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Doszedlem do baby jagi i powiem ze spodziewalem sie czegos lepszego,nie to ze to kiepskie ale kilka osob pisalo ze extra,jakos inne rzeczy w tej grze podobaly mi sie bardziej
 

Do góry Bottom