• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Catherine opinie

roxes

Użytkownik
Użytkownik
#1
Gra już miała premierę w Japonii u nas dostępne jest tylko demo i to w nie zrozumiałym języku w planach jest jednak wersja angielska a jak wam się wydaje czy gra z taki pokręconym klimatem ma szanse się sprzedać na naszym kontynencie na którym ostatnio dominują strzelani?
 

Onicniepytaj

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#2
Tutaj odnośnik do informacji na temat gry, jeżeli ktoś by nie wiedział o co chodzi :)
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


Ogólnie myślę że gra nie pokonała znanych tytułów bo nie żyjemy w kraju gdzie Final Fantasy sprowadza wszystkie inne tytuły na kolana (ta seria już chociaż też schodzi coraz niżej jak dla mnie..).
Gierka wydaje się przyjemna dla oka. Tak jakby oglądał i grał w anime. Lubie takie klimaty.

Dlatego jak mówię wątpię by w Polsce znalazła dużo odbiorców. Jakaś grupa na pewno się znajdzie ale nie będą to większe grupy..
 

blackdevil

Użytkownik
Użytkownik
#3
Na pewno można liczyć na świetny klimat i specyficzne dla tej kultury dialogi i zachowania jedyne co nie przypada mi do gustu to etapy zręcznościowe jestem strasznym tradycjonalistą i dla mnie przygodówka to praktycznie tylko point & click.

Co do FF to wg mnie szczytem była odsłona IX później już było tylko słabiej.
 
Do góry