Catherine opinie

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Gra już miała premierę w Japonii u nas dostępne jest tylko demo i to w nie zrozumiałym języku w planach jest jednak wersja angielska a jak wam się wydaje czy gra z taki pokręconym klimatem ma szanse się sprzedać na naszym kontynencie na którym ostatnio dominują strzelani?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tutaj odnośnik do informacji na temat gry, jeżeli ktoś by nie wiedział o co chodzi :)
Catherine ( X360 ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine

Ogólnie myślę że gra nie pokonała znanych tytułów bo nie żyjemy w kraju gdzie Final Fantasy sprowadza wszystkie inne tytuły na kolana (ta seria już chociaż też schodzi coraz niżej jak dla mnie..).
Gierka wydaje się przyjemna dla oka. Tak jakby oglądał i grał w anime. Lubie takie klimaty.

Dlatego jak mówię wątpię by w Polsce znalazła dużo odbiorców. Jakaś grupa na pewno się znajdzie ale nie będą to większe grupy..
 

blackdevil

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno można liczyć na świetny klimat i specyficzne dla tej kultury dialogi i zachowania jedyne co nie przypada mi do gustu to etapy zręcznościowe jestem strasznym tradycjonalistą i dla mnie przygodówka to praktycznie tylko point & click.

Co do FF to wg mnie szczytem była odsłona IX później już było tylko słabiej.
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
W demi to tylko etapy zręcznościowe można było obczaić chyba ze ktoś zna Japoński z tego co napisali w ppe Wyjątkowo frustrująca randka... | PPE.PL - Portal PSX Extreme to poziom trudności jest dość wysoki więc pad może latać w powietrzu.

A co do Finala to X i Crisis Core tez były do ogrania.
 

Do góry Bottom