• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Catherine opinie

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Gra już miała premierę w Japonii u nas dostępne jest tylko demo i to w nie zrozumiałym języku w planach jest jednak wersja angielska a jak wam się wydaje czy gra z taki pokręconym klimatem ma szanse się sprzedać na naszym kontynencie na którym ostatnio dominują strzelani?

Onicniepytaj

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tutaj odnośnik do informacji na temat gry, jeżeli ktoś by nie wiedział o co chodzi :)
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Ogólnie myślę że gra nie pokonała znanych tytułów bo nie żyjemy w kraju gdzie Final Fantasy sprowadza wszystkie inne tytuły na kolana (ta seria już chociaż też schodzi coraz niżej jak dla mnie..).
Gierka wydaje się przyjemna dla oka. Tak jakby oglądał i grał w anime. Lubie takie klimaty.

Dlatego jak mówię wątpię by w Polsce znalazła dużo odbiorców. Jakaś grupa na pewno się znajdzie ale nie będą to większe grupy..

blackdevil

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno można liczyć na świetny klimat i specyficzne dla tej kultury dialogi i zachowania jedyne co nie przypada mi do gustu to etapy zręcznościowe jestem strasznym tradycjonalistą i dla mnie przygodówka to praktycznie tylko point & click.

Co do FF to wg mnie szczytem była odsłona IX później już było tylko słabiej.

Do góry