CD Keys - płatności.

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak ktoś kupował na cdkeys to bardzo proszę o informację czy można tam kupić jedynie za pomocą karty kredytowej. Ja tam widzę tylko PayPal oraz jakiś portfel. Nie chcę korzystać z tych opcji tylko dodać kartę i żeby pobierało bezpośrednio.
Na stronie widziałem w FAQ że jest taka opcja a ja za nic nie mogę jej znaleźć.
A chętnie bym wziął ten the crew....
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja tam normalnie kartą płatniczą płaciłam. Przecież pod paypalem masz drugą opcje płatności i dopiero tam się podaje dane karty.
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jest jakiś skrill czyli internetowy portfel. Nie mam nigdzie miejsca żeby podać dane z karty visa.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest jakiś skrill czyli internetowy portfel. Nie mam nigdzie miejsca żeby podać dane z karty visa.
Sprawdziłam i faktycznie, ale jak jest PP to lepiej dla Ciebie, karte podepniesz pod paypala i w razie kradzionego kodu zgłaszasz to do paypala i Ci wrócą środki za to. PP jest dobrym zabezpieczeniem.
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Skoro nie można płacić bezpośrednio karta to niech się cmokną. Nie chcę PayPal.
Dziwne tylko że w informacjach na stronie jest że można...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Twoja strata. Na CD-Keys jest tyle fajnych promocji, że warto paypala mieć. Mam go już ponad 10 lat i jakoś nic mi nigdy nie zginęło z niego, ani żadnego włamu nie miałam ;)
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Twoja strata. Na CD-Keys jest tyle fajnych promocji, że warto paypala mieć. Mam go już ponad 10 lat i jakoś nic mi nigdy nie zginęło z niego, ani żadnego włamu nie miałam ;)
Spoko pomyślę nad tym. Zawsze unikalem PayPal z powodu różnych historii. Ale jak w którymś momencie cdkeys mnie skusi to może założę. Teraz dla the crew na pewno nie będę tego robił ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Oglądałam to 2 transakcje mam u nich jako Debit Card, a dwie jako zapłata PP, więc nie wiem. Może zależy od aukcji jakie są opcje zapłaty.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dziwne tylko że w informacjach na stronie jest że można...
Konto na tej stronie założone? Czy zakup jako ''gość''?
To że tam są znaczki cc'ków na dole to nie znaczy że można bezpośrednio płacić nimi...
Może chodzić o to że każdą z tych kart można podpiąć do np. PP. Albo ktoś zapomniał dodać słowa ''through''
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Konto na tej stronie założone? Czy zakup jako ''gość''?
Tak konto założyłem. Opcje płatności dwie do wyboru : Paypal oraz skrill.

Zobaczę później czy gdybym wybrał coś innego do zakupu to pojawi się też inna opcja. Próbowałem tylko z the crew w promocji.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jeszcze się licz z tym że po zakupie mogą ale nie muszą Ci zblokować płatność przed wydaniem kodu i zażądać skanu dokumentów... Czasami tak jest niestety...
ja chciałem tam kupić dodatek do battlefronta 2 przez PP za 9zł to mi zablokowali a że nie wysłałem im skanów to musiałem wystąpić do PP o zwrot i po miechu dostałem te 9zł na konto.
I do tego czasu tam nic nie kupuje.

2.4. Security Checks. All customers are required to verify their phone number using our automated verification system in order to access their purchases. The numbers provided are used solely for the purpose of identity verification and are not used for any marketing purposes. We reserve the right to request additional information from the buyer such as a valid ID copy in order to verify their identity and decline or refund any order we believe to be fraudulent.
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wery śmieszne faktycznie. No to nie pozostaje mi nic innego jak ten PayPal. Skoro założyłem sobie subkonto z wirtualna karta to może się zdecyduje.
BTW. Czy wy macie możliwość dodania gdzieś w opcjach konta właśnie danych rozliczeniowych karty? Ja czegoś takiego nawet nie mam...
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie to chcesz podać kartę na stronę a PayPal się boisz ? jak dla mnie tylko i wyłącznie PayPal tam łączysz kartę i masz bezpieczne zakupy i opcją szybkiej interwencji i zwrotu kasy, a przez kupno kartą na stronie sam się musisz użerać a w PP załatwiają to już oni.

Ale rozumiem i twój punkt więc nie krytykuje, przedstawiam tylko mój pkt widzenia.
 

Do góry Bottom