CDP RED: Dziki Gon na Xbox Scorpio dorównałby komputerom

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Narrative Designer Gwent: The Witcher Card Game. Mateusz Tomaszkiewicz, jest podekscytowany możliwościami Xbox One Scorpio. Projektant ma jednak obawy. Scorpio może być daleko za komputerami w momencie premiery.

M. Tomaszkiewicz żałuje, że studio nie miało dostępu do Scorpio, kiedy jeszcze trwały prace nad Wiedźmin 3: Dziki Gon:

Scorpio na pewno będzie się szczycić lepiej wyglądającymi grami. Gdyby wyszedł, kiedy pracowaliśmy nad Dzikim Gonem, moglibyśmy się spodziewać jakości równej komputerowej wersji albo i lepszej.
Dla Tomaszkiewicza, premiera sprzętu niesie ze sobą obawy:

To moja opinia: nie wiem o tym za dużo. Uważam, że komputery rosną i rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Nowe karty graficzne pojawiają się nader często, częściej od premier nowych konsol. Myślę, że Scorpio będzie podobny obecnym komputerom. Jednak skoro pecety rozwijają się tak prężnie, to prześcigną Scorpio.
Nie zmienia to faktu, że z 6 teraflopami mocy GPU Xbox One Scorpio będzie najpotężniejszą bestią wśród konsol. Mimo to, maszyny Sony i Microsoftu skazane są na pozostanie z tyłu za konkurencyjną platformą.


 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety. Scorpio będzie miał wydajność dzisiejszych pc dopiero za 1,5 roku.
 

Ymmi21

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No jak premiera za rok nie za półtora roku :)
Póki co nie ma co się napalać za ostro. Niech pokażą cenę :p
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No jak premiera za rok nie za półtora roku :)
Póki co nie ma co się napalać za ostro. Niech pokażą cenę :p
Sam ms zapowiedział że święta w 2017 no ale co oni mogą wiedzieć. Na bank ty wiesz lepiej ;)
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sam ms zapowiedział że święta w 2017 no ale co oni mogą wiedzieć. Na bank ty wiesz lepiej ;)
Masz rację. Jednak amerykanie rozciągnęli sobie znaczenie tego słowa na całe drugie półrocze. Już raz na forum była taka sytuacja z forza6 kiedy mówili że będzie Holiday i zgodnie z tym przewidywałem minimum listopad a ktoś się uparł że dla nich Holiday to wakacje a potem się o mało nie zesrał jak forza wyszła we wrześniu bo wg niego miał rację.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A to ciekawe. Nie wiem czy będzie jakaś różnica w grafice, chyba, że konsola będzie miała wsparcie 4K.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tez cos czuje ze wydajnoscia bedzie mocny ale nigdy jak high end pc
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nigdy żadna konsola nie będzie mieć wydajności HIGH-END PC z jednej prostej przyczyny - ceny... gdyby tak miało być to konsola by kosztowała 6000 zł lub więcej ;) Niestety gdy sama k.graficzna ma cenę całej konsoli niemożliwe jest stworzenie zamkniętej platformy o wydajności super sprzętu PC za dobrą cenę, nawet biorąc pod uwagę hurtową cenę chipsetów dla producentów konsol. Nie zmienia to faktu, że największa zaleta konsol pozostaje - możliwość optymalizacji pod jedną konkretną konfigurację sprzętową, to jest największa siła takiego rodzaju sprzętu - dzięki temu w przyzwoitej cenie otrzymujemy dobrą wydajność i przyzwoitą grafikę na kilka lat ;)
 

Do góry Bottom