Cena Przerónki

Diablomati

Użytkownik
Użytkownik
Jestem Nowy :) i mam pytanie ile orientacyjnie kosztuje przeróbka X360 I czy warto przerabiac Jakie sa plusy i miniusy ??

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Cena Przerónki

Plusy sa takie, ze grasz w gry za 5zl, minusy-tracisz gwarancje, bo mimo sztuczek z suszarka (odklejanie i zakladanie plomby), Miscosoft od czasu do czasu przeswietla przyslana na gwarancje konsole i wystawia rachunek wysokosci 500 zl.

Cena przerobki w zaleznosci od napedu i miejscowosci w jakiej sie znajdujesz, Jest to koszt okolo 30zl.

careira

Użytkownik
Użytkownik

Jaki rachunek ?? koleś na allegro nie pisze że może nie uszkodzić plomby

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

Przejrzyj wszystkie oferty, na pewno któryś proponuje, ale i tak musisz się liczyć z tym że gware tracisz, bo ostatnio M$ ponoć naszło na sprawdzanie daty wgrania fw do napędu więc kiszka.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Majcher_NR napisał:
Przejrzyj wszystkie oferty, na pewno któryś proponuje, ale i tak musisz się liczyć z tym że gware tracisz, bo ostatnio M$ ponoć naszło na sprawdzanie daty wgrania fw do napędu więc kiszka.
Maly offtop-a nie prosciej dla M$ byloby miec jedan dyzurna plyte z jakas kopia zapasowa i odpalac ja po naprawie?!Jak chodzi-A)znaczy sie ze naprawa jest oki,B)skosimy cwaniaka na 500zl.

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

misiek8 napisał:
Majcher_NR napisał:
Maly offtop-a nie prosciej dla M$ byloby miec jedan dyzurna plyte z jakas kopia zapasowa i odpalac ja po naprawie?!Jak chodzi-A)znaczy sie ze naprawa jest oki,B)skosimy cwaniaka na 500zl.
Nie chodzi o to czy jest ixtreme, bo to chyba wiadomo, że nie ma, bo kto byłby na tyle ryzykowny? Tylko chodzi o to, że ludzi cwaniakują i wgrywają z powrotem orginalny fw do napędu.

Do góry Bottom