chatpad !!!! muszę bo się uduszę !!

tomcio83

Użytkownik
Użytkownik
Witam!!! Chodziłem z zamiarem zakupu chatpada ale 149zł aby pisać nieee no bez sensu!! Jak będzie kosztował z 90zł to kupie wchodze do reala po jakimś czasie promocja 90zł nieeee no wydać tyle aby pisać szybciej nieeee (JAKI SKNERA HEHE moja żona tak mówi :) ) nie było mnie w realu może ze 2 tygodnie wchodzę a tam znowu promocja hehe przekreślone z 60zł naaaaa wybiegając przed podanie wam ceny od razu mówię sobie teraz to kupuję za tyle to mogę 20zł mnie to kosztowało razem chatpad+hs komplecik zapakowany. Jak by co to mam paragon i chyba go nigdy nie wywalę ;) Jak by mieli więcej to bym chyba wszystkie kupił.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Eeee ja z tego bełkotu prawie nic nie zrozumiałem chyba tylko tyle, że zapłaciłeś 20zł za chatpada+hs. Na przyszłość używaj przecinków.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Eeee ja z tego bełkotu prawie nic nie zrozumiałem chyba tylko tyle, że zapłaciłeś 20zł za chatpada+hs. Na przyszłość używaj przecinków.
Przecinki nic nie dają.. Raczej pisanie "wyraźne" było by wskazane. A nie takie chaotyczne i bez interpunkcji itd.

Chyba, że autor miał wypite, wtedy to jestem w stanie to zrozumieć :)
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Wszyscy cieszymy sie z twojego szczescia :d kiedy kupiles to moze tez pojade kupic:D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ale po co się chwalić za jaką cenę co kupiłeś ?? Jakby każdy miał tworzyć temat bo znalazł okazję gdzieś tam, to z forum zrobił by się śmietnik. Jeszcze gdybyś dawał znać że za tyle można kupić, to wtedy ok fajne że dajesz info, ale z twojej wypowiedzi wynika że tej promocji już nie ma.
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za info, ta informacja odmieniła moje życie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 4 Beta
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale po co się chwalić za jaką cenę co kupiłeś ?? Jakby każdy miał tworzyć temat bo znalazł okazję gdzieś tam, to z forum zrobił by się śmietnik. Jeszcze gdybyś dawał znać że za tyle można kupić, to wtedy ok fajne że dajesz info, ale z twojej wypowiedzi wynika że tej promocji już nie ma.
Tak tylko przypominam, że to jest dział Off-Topic. ;)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
I już poważne gbury się spinają...
Fajnie że sobie kupił i tyle, a nie nabijać posty zbędnym marudzeniem.
 

Rei 02

Użytkownik
Użytkownik
Co się dziwic że nie którzy marudzą, skoro ten temat żadnego sensu nie ma.

Swoją drogą, to jest tu jakiś temat służący do wychwalania? Bo jak tak kątem oka szukam, to coś nie widać...
 

tomcio83

Użytkownik
Użytkownik
Kurde ludzie ale z was krawaciarze. Normalnie człowiek coś napisał a wy go od razu jedziecie z grubej rury. off-topic chyba mogę co chcę napisać w tym dziale a po drugie wcale nie musiałeś jeden z drugim swojego zdania tu wypisywać. Pozdrawiam :cheerful:
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Kurde ludzie ale z was krawaciarze. Normalnie człowiek coś napisał a wy go od razu jedziecie z grubej rury. off-topic chyba mogę co chcę napisać w tym dziale a po drugie wcale nie musiałeś jeden z drugim swojego zdania tu wypisywać. Pozdrawiam :cheerful:
Od tego jest forum, zeby kazdy mial swoke zdanie i toczyla sie kulturalna dyskusja. Po drugie jeszcze jakbys to napisal w miare czytelnie, a nie w formie belkotu to byloby ok.

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk
 
R

rowerser

Guest
Nawet w OT sa jakies zasady :)
 

Do góry Bottom