chce dyplom gta a xbl na liveid

falcon

Użytkownik
Użytkownik
gra-nat.pl Blog Archive GTA IV - 100% !!
chcę sobie to wydrukować bo mam 100% gry. no ale rejestruje sie w rockstar club... ok, teraz chce gamertag gracza.. no i mu podajel.. swój (dhiksboks), i teraz chce zalogowac sie na windows live id.. nie mam konta .. (oribe konto. .wchodze na strone xboxa rejesrtuje konot, i nie ma opcji wprowadzenia gamertaga, tylko utworaenia nowego konta

pls, jak to zrobić/
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
lol a mial a jak stworzyłeś konto XBL? podajesz ten mail z rejestry na XBL
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
właśnie podałem zmyśąlny : [email protected] ;)
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
lol to gratulacje...
 

OmnfG

Użytkownik
Użytkownik
a nieda sie go zmienic? ja podalem normalny ale przez te 2 lata odkad mam konto na xbl byl nieuzywany i zostal skasowany...
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
niE!!

wwłaśnie się nia da zmienić ;)) chyba pozotaje mi tylko telefon do microsoftu.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
zok

pisałem emiala do microsftu i za 2 dni otrzmałem odpowiedz. że przykro im w polce nie ma XBL, i mi nie pomogą ;(
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
znam już swojego emaila,, mogę zresetować hasłó... ale on wysyła hasło na tego emaila ([email protected]).. i lipa

a bieżącego nie znam hasła
 

pawel5454

Użytkownik
Użytkownik
znam już swojego emaila,, mogę zresetować hasłó... ale on wysyła hasło na tego emaila ([email protected]).. i lipa

a bieżącego nie znam hasła
falcon poczekaj troszke mi reset hasła po dwóch dniach przyszedł na maila albo nawet dłużej musiałem czekac
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
no ale ja tego emiala mam zmyslonego.. wiec i tak nie dostane hasła bo mój email na ktory wysyla to [email protected].. a takiego nigdzie nie ma i lipa//
 

falcon

Użytkownik
Użytkownik
jak to zrobić??
proszę jakoś o pomoc.. np. jak chciałbym kiedyś na innej konsoli mój profil to lipa??
 

xDeimossx

Świeżak
Świeżak
Jak mail zmyślony ,no i w Polsce nie ma XBL..to lipa :p. Ja mam pytanie odnośnie tej rejestracji w Rockstar Club..(gta na 100%) wypełniłem wszystkie pola itd. zlinkowałem mój gamertag z Xbox'a..i co dalej? Żadnego "proceed" ,"continue" nic.. nie czaje. Help please
 

clammy62

Użytkownik
Użytkownik
może next?
 

xDeimossx

Świeżak
Świeżak
Nie,nie xP. Już sobie poradziłem.. po prostu gdy dodasz ten link ze swoim gamertagiem nie ma czegoś takiego jak "next" itp. Po prostu idziesz do strony głównej -.-'..Myślałem że w taki sposób anuluje swoją rejestrację.. ale że sie wk***iłem,przeszedłem do strony głównej..i jak się okazało wszystko się zapisało..pewnie po dodaniu linka do gamertag'u coś wczytało;)
 

Do góry Bottom