Chce kupic Slima - kilka pytan

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Jestem na kupnie slima 4 gb nowego.

Na allegro sa przerozne ceny, ja chce przeznaczyc 500 - 700 zl i nie wiem co wybrac, tzn jak wybrac by kupic dobry sprzet. Nie znam sie na konsolach, ta bedzie moja pierwsza.
Na allegro sa rozne specyfikacje tych slimow, nowsze starsze modele. Bardzo prosze Was o doradzenie mi ktora bedzie najlepsza, badz tez czym sie kierowac podczas zakupu. Co z serwisem, gdyz mam mozliwosc zakupu konsoli za granica (uk).
Mam tez pytanie co do grafiki, jak ona wyglada i czy to zalezy medynie od kabla? Widzialem dzisiaj na xboxie premium gta iv i grafika wygladala jak z gta 3 na pc lub nawet gorzej. Jak to wyglada na slimie?

Troche chaotycznie za co przepraszam :p

Prosze Was tez o doradzenie ktora konsola bylaby tutaj najlepsza ( najnowsza) :

1

2

3

Biala czarna ma znaczenie ?

Pozdrawiam ShiShyne
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ceny 4gb beda sie wahać, zalesy czy przero iona czy nie.jesli nie przerobiona bez znaczenia jaka byle slim. Je i gre widziałeś na lcd z przewodem hdmi lub compone tto ta vra wlasnie tak wygląda.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Rozumiem, zatem jaki kabel dokupic zeby grafika byla dobra? Dodam ze nie mam full hd tv.
Nie chce przerabianej, nową. Czyli nie ma znaczenia jaki slim, tak? Nie ma jakiejs starszej i nowej produkcji ?
 

rufus282

Banned
Użytkownik
Kup kabel hdmi najlepiej wersje 1.4. Jeśli chodzi o grafikę to czy konsola będzie z roku 2006 czy z 2013 to nie będzie między nimi żadnych różnic, GTA 4 będzie wyglądać tak samo.

Wysłane przy pomocy palcy.
 

baczek87

Użytkownik
Użytkownik
Jakbym miał 500-700 zł do wydania na nowego slima 4gb, to nie bawiłbym sie w allegro, tylko przeszedłbym sie po marketach, bo ostatnio wlasnie w takichc enach je mozna bylo dostac. Ba, nawet w raczej drogim saturnie mozna w tej cenie dostac Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB Biały, Konsole - sklep saturn.pl
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
W cenie ,ktora podales kupisz fajny sprzecik.
Zagladnij do dzialu GIELDA, koledzy z forum zloza Ci konfiguracje jaka sobie zazyczysz.

Wytaptane w tapatalk'u 2 na SGS+
 

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Nawet nie wiedziałem ze w saturnie sa takie ceny. Zawsze była wystawiona wersja 1000zł+. Powiedzcie mi prosze panowie, co jeżeli kupie go w UK. Czy mozna go serwisowac w Polsce ? Generalnie skusiłem sie na konsole ze wzgeldu na GTA 5.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mozna, dzwonisz do M$, i zglaszasz reklamacje, przysylaja gonca po konsole, a po naprawie odesla Ci ja do domu.

Nie wiem jakie ceny w UK, ale w tesco na promocji kiedys byla za niecale 5oo zl ,slimka 4gb
 

kruchmer

Świeżak
Świeżak
Tak, nową slimke dorwiesz w granicach 500zł, co do grafiki to wielkich kokosów nie ma ale i tak warto kupić konsole, będziesz grał online na XBL?Jeżeli nie grasz online, to możesz kupić nową z przeróbką RGH, koszt 700zł.
 

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Bede gral online wlasnie dlatego nie chce przerabianej.
Panowie, jezeli kupie wersje 4 gb i podepne przenosny dysk na usb to konsola zobaczy to jak dysk?
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
Bede gral online wlasnie dlatego nie chce przerabianej.
Panowie, jezeli kupie wersje 4 gb i podepne przenosny dysk na usb to konsola zobaczy to jak dysk?
Chodzi ci o podłączanie pen drive'a do xboxa?
Jak tak to xbox skonfiguruje pena i będziesz mógł ustawić ile ma zajmować pojemności, czy jak to nazwać ;]
Będzie zapisywał gry jak dysk twardy.
 

TigraTeam

Banned
Bede gral online wlasnie dlatego nie chce przerabianej.
Panowie, jezeli kupie wersje 4 gb i podepne przenosny dysk na usb to konsola zobaczy to jak dysk?
Po konfiguracji będzie widoczne 32gb
 

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Chodzi ci o podłączanie pen drive'a do xboxa?
Jak tak to xbox skonfiguruje pena i będziesz mógł ustawić ile ma zajmować pojemności, czy jak to nazwać ;]
Będzie zapisywał gry jak dysk twardy.

Czyli majac teraz dysk przenosny usb 700gb , xbox potraktuje to jako pendrive. Zatem kupujac wersje 4gb nie trace nic. ( pomijam predkosc przesylu danych usb 2.0)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tylko przy rgh bedzie dostepna cala przestrzen z tego dysku, przy flashu napedu, lub na nie przerobionej konsoli bedziesz mial tylko 32 gb, nawet jak podepniesz dysk 2 TB, takie ograniczenie M$,

Pisane z telefonu .
 

ShiShyne

Świeżak
Świeżak
Ahh czyli nie ma szans. No coz mysle ze temat wyczerpalismy. Dziekuje za pomoc wszystkim. Pozdrawiam
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
mysle ze temat wyczerpalismy. Dziekuje za pomoc wszystkim. Pozdrawiam
Więc zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom