Chce przerobic konsole - na co zwrocic uwage

Carlos48

Świeżak
Świeżak
Witam!!!
Chcialbym przerobic konsole na gieldzie w katowicach i mam co do tego pare pytan:
1. Posiadam kosole z data produkcji wrzesien 2009 wiec mam jeszcze dosc sporo czasu gwaracji i tu chcialbys sie dowiedziec jak to jest jak przerobie konsole. Czytalem, ze podczas przerobienia xboxa sciagaja nienaruszona plombe (chyba suszarka) i ze M$ tyle zazwyczaj starcza, ze jest plomba. Tylko co jak naped by sprawdzali? Slyszalem, ze gosc co przerobilby mi konsole moze mi wgrac stary firmware napedu czyli spoko chyba, ale nie do konca bo bylo cos tez o tym ze moga sprawdzic date wgrania tego oprogramowania. Wiem, ze 100% nie ma pewnosci, ze mi uznaja gwarancje, ale chcialbym sie dowiedziec co mi jeszcze o tym powiecie.
2. Jak mi przerobi konsole to co powinienem od niego dostac? Slyszalem cos o jakims kluczu napedu, ale nie kapuje za bardzo o co w tym chodzi ;p i czy oprocz tego klucza powinienem sie o cos zatroszczyc? Cos tam o plytce kiedys slyszalem activice iso bodajze, ale tego nie ogarniam za bardzo o co w tym chodzi ;]
3. Jak jest jeszcze cos co powinienem wiedziec o tym to mozecie mi doradzic ;] tylko prosze o to zeby nikt nie pisal, ze lepiej nie przerabiac bo na XBL nie pogram czy cos bo ja to rozumiem, ale jest tak ze ledwo bym za gre zaplacil, a co dopiero dorzucic do tego XBL, a jescze teraz jak wchodzi do Polski to ceny rosna ;/

z gory dziekuje
Pozdrawiam!!!
 

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
ad.1
na 99% nie masz gwarancji, ingerujesz w soft napędu i otwierasz obudowę. Na gwarancję mogą przyjąć lub nie. Zależy od stanu plomb i firmware napędu. ;)
 

rainpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ad.2.
Weź od niego DVDKey, a najlepiej cały backup oryginalnego firmware.
 

Do góry Bottom