Chcesz wcielić się w synalka Niko Bellica w GTA Online?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Takiego kreatora postaci świat jeszcze nie widział.


Kreator postaci w GTA Online jest bardziej pokręcony niż myślałem. Opiera się on bowiem na dziedziczeniu - tworząc swojego bohatera możemy wybrać, jakie cechy (fizyczne i psychiczne) odziedziczy po rodzicach.

I tylko posiadacze kolekcjonerki GTA V mogą sobie za rodzica wybrać... np. Niko Bellica. Do wyboru będą mieli jeszcze dwie kluczowe postaci z GTA III, czyli Claude oraz Misty.

Dostosowywanie postaci w GTA Online ma być potraktowane naprawdę serio. Gracze będą mogli zadecydować nawet o tym, ile czasu jego bohater spędza oddając się nielegalnym aktywnościom, a ile przesypia na kanapie.

To wszystko ma mieć realne przełożenie zarówno na wygląd, jak i zachowanie stworzonej przez siebie postaci. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zaintrygowany.​

 

TheDoom

Użytkownik
Użytkownik
Smutne że zwykli zjadacze edycji normalnej nie mają takich rodziców do wyboru.
 

kubszton

Użytkownik
Użytkownik
Zapłacisz to będziesz miał...
 

delimos1

Banned
Ja naprawdę nie wiem czym kierują się ludzie w Rockstar pomijając CJ'a w jego własnym mieście :/
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja naprawdę nie wiem czym kierują się ludzie w Rockstar pomijając CJ'a w jego własnym mieście :/
R* wyjaśnił to, ale jak dla mnie to troche dziwne, otóż powiedziało że gta san andreas to jakby inna epoka w której się dzieje akcja, dlatego nie można połączyć tych dwóch gier
 

delimos1

Banned
R* wyjaśnił to, ale jak dla mnie to troche dziwne, otóż powiedziało że gta san andreas to jakby inna epoka w której się dzieje akcja, dlatego nie można połączyć tych dwóch gier
Hmm dziwnie trochę postępują bo skoro GTA SA to inna epoka to GTA III chyba tym bardziej :)
 

mis19

Banned
Hmm dziwnie trochę postępują bo skoro GTA SA to inna epoka to GTA III chyba tym bardziej :)
To chyba nie w tym sensie ; wydaje mi sie ze chodzi tu o czas akcji gry - w san andreas byly lata '80 :p

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To chyba nie w tym sensie ; wydaje mi sie ze chodzi tu o czas akcji gry - w san andreas byly lata '80 :p

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
Korekta: Czas akcji w San Andreas, to lata 90', a dokładnie 1992 rok ;p
 

Do góry Bottom