HOT! Chętni na odrobinę gangsterki? Zobaczcie 12 minut rozgrywki z Mafia III

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Długo musieliśmy czekać na jakikolwiek nowy materiał z Mafia III, ale deweloperzy właśnie wrzucili do Sieci długi i soczysty film z tej niezwykle wyczekiwanej produkcji. Zapraszamy na 12 minut z najnowszej pozycji o mafiosach.

Mafia III została zaprezentowana w sierpniu i podczas gamescomu mogliśmy zobaczyć krótki zwiastun oraz kilka fragmentów rozgrywki. Od tego czasu deweloperzy nie publikowali jakichkolwiek filmów z gry, a tylko od czasu do czasu wspominali na Twitterze o wielkiej, przyszłorocznej premierze.

Dzisiaj w końcu możemy zerknąć na gameplay, który wygląda moim zdaniem fenomenalnie. Dziennikarze mogli zapoznać się z tym wycinkiem w Kolonii, ale dotychczas deweloperzy nie zdecydowali się opublikować materiału w Sieci.

Studio przedstawia trochę miasta, ukazuje strzelanie, jazdę samochodem po mieście i dzięki temu możemy dokładnie przyjrzeć się umiejscowieniu produkcji… Pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu miasto oraz nowy bohater, ale myślę, że najwyższy czas przyzwyczaić się do tej zmiany. Twórcy ryzykują, ale warto dać im szansę.

Warto na pewno przypomnieć, że protagonistą tytułu został Lincoln Clay, który jest weteranem wojennym z Wietnamu. Bohater będzie mógł korzystać z pomocy Cassandry, Burke’a oraz Vito Scaletta, a historia została umiejscowiona w 1968 roku w Nowym Orleanie.

I jak Wam się podoba?


 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Kuźwa gniecie przyrodzenie...
Czekam na premiere i zamówie sobie preorder:)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Słabe...daleko jej do tamtych mafii ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z mafią ma to mało wspólnego ale jako gra myślę jest ok, sprawdzi się w praniu.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ogólnie jakbym nie patrzeć na to, iż to "Mafia" to nawet powiedziałbym, że może być dobrze. Jak brać pod uwagę, że to Mafia to trochę słabo.

Ale jest to pre-alpha więc myślę, że będzie tylko lepiej. Samochody jak dla mnie pływają, a nie jeżdżą.. Ogólnie jestem dobrze nastawiony ale wątpię, że gra zagrozi GTA 5 w pozycji sandboxowych gier.. A cóż dopiero GTA 6 jak wyjdzie :)
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ogólnie całkiem fajne choć pare rzeczy mi sie nie podoba np. Praca kamery podczas jazdy samochodem, szczegolnie przy gwaltownych skrętach. Kolejna rzecz to jak samochody zachowują sie podczas zderzeń(dlaczego odrazu wybuchają?) i ostatnia rzecz to strzelanie z jednej ręki jakos nie wyobrazam sobie wystrzelic całą serie z magnuma przy uzyciu jednej ręki. Może sie czepiam może nie, ja się na ta gre jakos sczegolnie nie napalam, ale pożyjemy zobaczymy.
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Że co 26 stycznia będzie? Kolejny gameplay?
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nowa gta hehe
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie się zapowiada. Być może nie będzie to hit pokroju wiedźmina, ale fajnie będzie zagrać w kolejną Mafię. Tym bardziej, że lubię klimaty lat 60/70.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Oryginalnej Mafii chyba żadna kolejna część nie przebije ... niestety ...
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nigdy jakims wielkim fanem mafii nie byłem ale ta gra wygląda ciekawie, bardzo w stylu gta (przynajmniej gameplay z tego fragmentu). Martwiace jest wlasnie zachowanie pojazdow podczas jazdy i zderzeń ale możliwe że do premiery sporo sie jeszcze zmieni in plus. Ogólnie dobry nius
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Super to wygląda :)
 

19lukasz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie to brakuje klimatu i myślę, że Mafia powinna rozgrywać się w latach czterdziestych lub pięćdziesiątych. Ale gameplay jest w uj dobry
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak w latach 40 i 50 powino sie grac
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
zawsze wolałem bardziej czasy współczesne dlatego poprzednie części jakoś nie przypadły mi do gustu, ale na tą chyba się zdecyduję :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja tylko nie rozumie po co ta przesadna brutalność przy wykańczaniu przeciwnika.. Trochę mi to Manhuntem - Punisherem zajeżdża. Ogólnie nie miałbym nic przeciwko ale w Mafii nikt tego czegoś nie było..
 

19lukasz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie podoba mi się też w jaki łatwy sposób zniszczyć samochód. Wypadek i natychmiastowy wybuch? Nawet nie musi być wypadek, wystarczy jeden strzał ze strzelby :(
 

Do góry Bottom