Chodzona bijatyka na dwoch

fincz

Użytkownik
Użytkownik
Poszukuje chodzonej bijatyki na dwóch, najlepiej na niedzielonym ekranie, coś w stylu Cadillac And Dinosaurs ;)
 

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
Obawiam się, choć mogę się mylić, że nie ma zbyt dużego wyboru w tej kwestii na naszą konsolę.

No ale z moich typów to będzie np.:

Fairytale Fights - śmieszna kreskówkowa grafika kontrastująca z krwią i przemocą.

Gry z serii Lego chyba.

Ani w FF, ani w Lego nie grałem nigdy, ale tam jest coop o jaki Ci chodzi. Sam mam chrapke na FF.
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
Marvel Ultimate Alliance 1 i 2, szczerze polecam :)
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
Jest Jeszcze The Warriors Street Brawl z XBL Arcade. Ale to raczej słaba gra, a szkoda nie wykorzystała swojego potencjału.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Darth Dragon zgadzam się z Tobą co do Marvel Ultimate Alliance ale Fairytale Fights gra do bani fatalna praca kamery i ogólnie jakąś niebardzo
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
podłączam się o pytanie,A coś tylko na dwie osoby, bo Marvel Ultimate Alliance 2 ( niepotrzebni bohaterowie sterowni przez komp wg. mnie) czy w 1. części też tak jest??
Może być też strzelanka jak metal slug - ( nie mam dysku więc gry arcade niestety odpadają)
 

lisek1983

Użytkownik
Użytkownik
Jaksię nie myle to w tekkenie 6 też da się chodzić i bić na dwóch
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Tak w Tekken 6 jest taka możliwość ale tylko i wyłącznie przez internet.
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jeszcze znalazlem Raging Justice ale slabe opinie... szukam tez czegos tego typu, moglo by byc jak Final Fight.
BTW. Wlasnie kupilem strzelanke - Guns, Gore and Cannoli. Wyglada mega, zobaczymy jak bedzie sie gralo
 
Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może nie bijatyka, a slasher, ale Diablo 3 :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma to jak odkopać tematu z przez 10 lat :)


Ps. Metal Slug.
 

Do góry Bottom