Co dostałeś pod choinkę?

uwielbiam swieta, wkoncu moge zjesc na podlodze przy stole, nie musze walczyc z prosiakami o zlewki w korycie, mało tego mogłem nawet wylizać papierek po cukierku. Swoja droga:

Moi rodzice są w Wielkich Gnojownikach (pracują-pasia bydlo) :
-Opłacili mi 4 wyjazdy na kursy nauki wypasu cielat do Zieleńca.
-Trochę pieniędzy na karnety- mamy z chopami na wsi katownie, pakujemy przerzucajac gnoj, czapkę identyko co maja ja POlszewicy itp.
Babcia:
-Rękawice do krowy jak ma zaparcia.
Wujek:
-TRIXI SRIXI BLUZA MASz DNM GAG AND RUNit
Chrzestny:
-2 zł na orienzade
Mikołajowa:
Wielka laske...

Jeśli wydaje Ci się, że to wyżej jest śmieszne to masz rację. Wydaje Ci się / bemben12
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
250 zł, skarpertki :D, 2 czekolady, Dante's Inferno, Batman AA, Kabel HDMI,
 

smykk

Użytkownik
Użytkownik
ja dostałem czekolade, 80zł, czekoladowego mikołaja, i jakiś dezodorant i zel pod prysznic z adidasa i jest ok :D
teraz rozumiem tą "mode" : "nieprzerabiam nie kradne" jak sie dostaje prezenty jak na 18 i sie pewnie ma wypasone kieszonkowe. chyba że sie pracuje to wtedy sie doceni te zarobione pieniądze kiedy pensja na początku wynosi 1200 netto jak dobrze pójdzie.
Kiedyś to prawie wszyscy kupowali gry na psx na giełdach za 20zł i nikt w tym nic złego nie widział a teraz nagle ten problem tak wyolbrzymiono
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
Ja dostałem mój pierwszy telefon z androidem HTC G1 i jestem z niego bardzo zadowolony
 

Joey

Użytkownik
Użytkownik
Ja dostałem bluzę i eleganckie spodnie :D
Oraz zestaw kosmetyków..
 

warone

Banned
Użytkownik
Mi kobieta sprawiła Xbox-a 360 slim 250 gb + gra red dead redemption Night Mare
+ kosmetyki :)
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem kto sie pochwali jaki prezent kupił a nie tylko jakie wyżerował od rodziny.
Ja dostałem pasem na doope i z radości skwarki z nosa mi poszly.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie.

Nie lubię takich tematów, gdzie dzieciaki mogą się pochwalić co dostały od rodziców, a później jeszcze teksty w stylu "no mogło być lepiej, buu... : /". Cieszcie się, że cokolwiek dostajecie, bo jakbyście żyli za czasów PRLu, to byście się cieszyli, uwaga, uwaga - z owoców i czekolady! Nie do wiary? A jednak. Poza tym, zobaczymy jak będziecie się cieszyli i chwalili jak będziecie na własnym utrzymaniu, na studiach i każdy grosz będzie dla was ważny, bo będziecie żyli z pracy dostawcy pizzy + stypendium. Nie, nie zazdroszczę, ale szlag mnie trafia jak widzę takie coś. Myślicie że kogoś to interesuje, co dostaliście? Nie. Ten temat jest po to, by dzieciaki mogły się dowartościować i pochwalić zamożnością rodziców. Tyle.

Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, tylko o większości...
 

mark1618

Użytkownik
Użytkownik
Ciekaw jestem kto sie pochwali jaki prezent kupił a nie tylko jakie wyżerował od rodziny.
Ja dostałem pasem na doope i z radości skwarki z nosa mi poszly.
Bardzo dobry pomysł. Może ja zacznę:

Mamie kupiłem perfumy, ojcu sprzęt do do zdzierania lodu z samochodu, a siostrze Lego Batmana na X :)
 

tomix200

Użytkownik
Użytkownik
Głośniki, klawiaturę sterującą. Siostrze kupiłem sim city 4, mamie perfumy, tacie perfumy :D
 

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
A ja rodzicom kupiłem po buziaku i mocy życzeń a Babci kupiłem zdjęcia z Laptopa do obejrzenia.

A tak w ogóle to po co taki temat??

Ahhhh. Zapomniałem że to Off-top jest.

A. i sobie kupiłem konto z darmowym GOLDem na miecha .. I popieszczenie prądem przez TV.(Próbowałem podłączyć wtyczkę gdy TV chodziło . = Kruwa. Ale jeb**. Żal .. Ręka mi zdechła. (P.S. To znaczy że nie czułem ręki.(prawie 2 sekundy przy spotkaniu z dość wysokim(jak dla człowieka) napięciu))
 

Kiwiś

Użytkownik
Użytkownik
Lizaka Chupa Chups :D O Smaku COLI :D
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ciekaw jestem kto sie pochwali jaki prezent kupił a nie tylko jakie wyżerował od rodziny.
Ja dostałem pasem na doope i z radości skwarki z nosa mi poszly.
widocznie ci się należało

Dokładnie.

Nie lubię takich tematów, gdzie dzieciaki mogą się pochwalić co dostały od rodziców, a później jeszcze teksty w stylu "no mogło być lepiej, buu... : /". Cieszcie się, że cokolwiek dostajecie, bo jakbyście żyli za czasów PRLu, to byście się cieszyli, uwaga, uwaga - z owoców i czekolady! Nie do wiary? A jednak. Poza tym, zobaczymy jak będziecie się cieszyli i chwalili jak będziecie na własnym utrzymaniu, na studiach i każdy grosz będzie dla was ważny, bo będziecie żyli z pracy dostawcy pizzy + stypendium. Nie, nie zazdroszczę, ale szlag mnie trafia jak widzę takie coś. Myślicie że kogoś to interesuje, co dostaliście? Nie. Ten temat jest po to, by dzieciaki mogły się dowartościować i pochwalić zamożnością rodziców. Tyle.

Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, tylko o większości...
nie rozumiem co ma wspólnego zamożność rodziców z prezentami gwiazdkowymi skoro prezenty przynosi Mikołaj :p
 

Virgilio

Użytkownik
Użytkownik
adam34689- skoro prezenty przynosi Mikolaj do dlaczego np grzeczny Adaś z biednej rodziny dostał skarpetki i sweter a niegrzeczny Kuba z zamożnej rodziny wszystkie mozliwe konsole do gier ?

Zeby nie było offtopu: na gwiazdke dostałem też mirror's edge (które sam sobi kupiłem)
 

DevNull90

Użytkownik
Użytkownik
Ekspres do kawy (taki za 100zł) bo codziennie rano przed praca muszę stać nad czajnikiem a tak kawka sie rano sama robi a ja tylko pije.
Do tego kubek z Czesiem.... nc

A rodzicą nie kupowałem nic bo tydzień wcześniej mieli 25lecie i dostali ode mnie i brata ekspres ciśnieniowy za 1200zł więc to starczyło.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
adam34689- skoro prezenty przynosi Mikolaj do dlaczego np grzeczny Adaś z biednej rodziny dostał skarpetki i sweter a niegrzeczny Kuba z zamożnej rodziny wszystkie mozliwe konsole do gier ?

Zeby nie było offtopu: na gwiazdke dostałem też mirror's edge (które sam sobi kupiłem)
wpadki każdemu się zdarzają, nawet Mikołajowi:D
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
@UP
Takie wpadki są w każdej biednej rodzinie w Polsce, których w naszym pięknym kraju jest w wuj...
 

Kamrel

Użytkownik
Użytkownik
spodnie, 100 zł
 

Szymon9

Użytkownik
Użytkownik
Pad,ładowarka do akumulatorków,200zł
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
błagam! zamknijcie ten temat bo juz sie nie da czytac wypowiedzi wszystkich zazdrosnikow ktorzy pisza jak to bylo w prlu. to ze tak kiedys bylo nie znaczy ze teraz tez tak musi byc!!!
 

Do góry Bottom