Co dostałeś pod choinkę?

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Niech moderator zrobi porządek. PROSZE!
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
jak wam coś nie pasuje to nie musicie zaglądać do tego tematu, proste
 

pele321

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie.

Nie lubię takich tematów, gdzie dzieciaki mogą się pochwalić co dostały od rodziców, a później jeszcze teksty w stylu "no mogło być lepiej, buu... : /". Cieszcie się, że cokolwiek dostajecie, bo jakbyście żyli za czasów PRLu, to byście się cieszyli, uwaga, uwaga - z owoców i czekolady! Nie do wiary? A jednak. Poza tym, zobaczymy jak będziecie się cieszyli i chwalili jak będziecie na własnym utrzymaniu, na studiach i każdy grosz będzie dla was ważny, bo będziecie żyli z pracy dostawcy pizzy + stypendium. Nie, nie zazdroszczę, ale szlag mnie trafia jak widzę takie coś. Myślicie że kogoś to interesuje, co dostaliście? Nie. Ten temat jest po to, by dzieciaki mogły się dowartościować i pochwalić zamożnością rodziców. Tyle.

Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, tylko o większości...
prawde mówiąc nie żyłem za czasów PRL-u tylko znam opowieści ale ja chciał bym sie pochwalić ze na wszystko co związane z xboxem kompem tv/monitorem zarobiłem sam a dostaje tylko 150 zł miesięcznie i to zarobione (praktyki w szkole) mam dopiero 16 lat i ciesze sie z tego bardzo a jak ktoś chce mi dołożyć to i tak kasy nie biore bo to nie frajda. więc myśle ze nie jestem w tej większości :p .Pozdro.
 

Trivet24

Świeżak
Świeżak
Xbox 360 Elite
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma to jak sie zarejestrowac po to, aby napisac, jaki sie dostalo prezent hahha... zal...
 

Specus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
150zl, drugiego pada, Assassin;s Creed2 i bardzo duży zapas baterii ;p
 

robert123178

Świeżak
Świeżak
xboxa slim 4gb, kinecta, 2gry,
2 czarne bezprzewodowe pady,Klawiaturę i myszkę bezprzewodową
 

Do góry Bottom