Co kupić dziewczynie na walentynki?

kendziorek

Użytkownik
Użytkownik
Witam, zbliżają się walentynki co byście polecili żeby kupić dziewczynie? ja mam 20 lat ona 17 ;p
myśle nad czymś fajnym a jednocześnie nie zbyt drogim
Tylko nie xbox 360;p, coś oryginalnego;p
Prosze o pomoc :)
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Wtf?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Dobrą gumę, wiesz.. prokurator na karku to nic przyjemnego!
 

bgszef

Banned
Dobrą gumę, wiesz.. prokurator na karku to nic przyjemnego!
17 lat juz mozna.


A do tematu. Zalezy ile masz na to siana. Mozesz standardowo; perfumy, bielizne albo bizuterie. Mozesz tez zakupic 100 roz i rozrzucic jej po pokoju (ale rano, zanim sie obudzi, zeby miala niespodzianke po przebudzeniu). Polecam ta ostatnia opcje :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nic. Bo Walę tynki to daremne święto na pokaz. Dawanie i uszczęśliwianie drugiej połówki w jeden dzień w roku a przez pozostałe przeszło 360 dni olewka :D.

Temat już taki daremny, że co roku gdzieś jest poruszany.. I nie wiem jak innych ale bokiem mi wychodzą tematy typu : co dać na 18+ chłopakowi/ dziewczynie, pod choinkę, na mikołaja.. Nie macie swojej głowy? Wy znacie swoje połówki najlepiej więc wiecie co ich ucieszy itp itd.

Szybki przykład: Kupujesz dwa misie, dajesz jej. "Masz dwa misie, oddaj misie" i po sprawie.


PS. Xboxa 360 slim z wykupionym goldem dożywocie + Kinect + masa gier
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Kup wibrator. Będzie szczęśliwa przez całe życie.
 

kendziorek

Użytkownik
Użytkownik
Kup wibrator. Będzie szczęśliwa przez całe życie.
A ty sie idź masturbować przed xboxem
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
To po ch**a piszesz na forum o tematyce gier i Xboksa? Idź się zapytaj na Samosi.pl, czy innym tego typu ścierwie. Myślisz że co my tutaj pomożemy jak tej dziewczyny nawet nie znamy? No chyba że daje d*py całemu miastu i wszyscy ją znają, to już inna sprawa... -.-
 

kendziorek

Użytkownik
Użytkownik
To po ch**a piszesz na forum o tematyce gier i Xboksa? Idź się zapytaj na Samosi.pl, czy innym tego typu ścierwie. Myślisz że co my tutaj pomożemy jak tej dziewczyny nawet nie znamy? No chyba że daje d*py całemu miastu i wszyscy ją znają, to już inna sprawa... -.-
po pierwsze d..y to twoja stara daje, po drugie od takich pytań jest off-topic więc myślałem że bedziecie mieć jakieś pomysły ale widze że na próżno tu szukam pomocy
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
róże i pralinki do tego po południu zaproś ją do kawiarni( kawa, herbatka i jakieś pyszne ciacho czekoladowe) a wieczorem do kina lub romantyczny spacerek
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
po pierwsze d..y to twoja stara daje
Chłopie, Ty masz 20 lat i takie teksty? To nie ta liga stary.

Nie pisałem tego żeby Cię obrazić, tylko żeby Ci uświadomić, że nie znamy tej dziewczyny, ani jej potrzeb, więc skąd mamy wiedzieć co ona chce? Jedne lubią romantyczne wieczory, inne wieczór z TV i "M jak miłość". Sam powinieneś wiedzieć najlepiej!
 

kenny59

Użytkownik
Użytkownik
uloz serce z hamburgerow a potem to wszamajcie,kk.
 

Do góry Bottom