co lepiej kupić ?

mariuszmal

Świeżak
Świeżak
Tak jak powyżej co lepiej kupić xbox 360 z jtagiem czy z lt + dodam że granie w sieci mnie nie interesuje.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
to bierz jtag ma wieksze mozliwości
 

mariuszmal

Świeżak
Świeżak
a łatwiej się przerabia ? chodzi o "kopie zapasowe" żeby odpalały wiem ze freestyle GoD itp bo te nowe lt +3.0 będzie i wole być zabezpieczony.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem bardzo o co ci chodzi ale jak masz jtag to odpalasz gry z dysku i nie potrzebujesz zadnych plyt
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli nie interesuje Cię granie po sieci to tylko JTAG lub RGH.Masz wtedy nieograniczone możliwości i bardzo zaoszczędzisz na płytach.
 

mariuszmal

Świeżak
Świeżak
wiesz mi chodziło raczej o sposób przerobienia bo napęd to trzeba grzebać się z konsola rozkręcać albo latać po serwisach a jeszcze jak rod się zwali na szyje to już w ogóle miałem taki przypadek teraz.
 

spongecake87

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie chcesz grać on-line to JTAG/RGH - musisz się liczyć z wyższą ceną około 200zł lub powyżej ale masz później z głowy: aktualizację, możesz grać z dysku(max 2T) i ciągłe flashowanie (około 50 zł każdorazowo).
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
LT- online, RGH- bez online, ale jest alternatywa w postaci xlink kai :)
Czyli dla Ciebie najlepszym rozwiazaniem bedzie RGH sam mam i polecam ^^
 

mariuszmal

Świeżak
Świeżak
a czym się różni jtag od RGH ?
 

Vegeto

Użytkownik
Użytkownik
Zacytuje tu kogos z forum kto mi odpowiedzial na takie samo pytanie.

"Jeżeli chodzi o możliwości, to jest to praktycznie to samo. Z tym, że RGH można odpalić na większej ilości modelów Xboxa (Zephyr oraz większość Falcon, Jasper i Slim). Jtag jedynie na starszych konsolach wyprodukowanych do początku stycznia 2009 i z odpowiednim dashboardem. Procedury odpalania programów oraz całej obsługi są dokładnie takie same jak w przypadku jtag."

Jak masz nowsza konsole to RGH
 

mariuszmal

Świeżak
Świeżak
ok do zamknięcia dzięki forumowicze :)
 

Do góry Bottom