Co ma lepsze gry PlayStation 3, czy Xbox 360? - według onet.pl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Tyran

Użytkownik
Użytkownik
Dwie albą tą która bardziej odpowiada moim wymaganiom.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Alan Wake, Mass Effect 2, Halo Reach, Crackdown 2, nowe Fable i Splinter Cell.
Musisz zdawać sobie sprawę, że Alan Wake jest robiony zbyt długo, a gry które przekładane są w nieskończoność mają tendencję do rozczarowania niż spowodowania opadu szczęki. O Crackdown się nie wypowiadam, bo nie jestem targetem. Halo Reach? Na litość, czym będzie nowe Halo? Odgrzewanym właśnie kotletem, odcinaniem kuponów, shooterem z fioletowymi gumisiami w tle. Fable heh znam wiele lepszych cRPG. O Mass Effect 2 i Splinter Cell zapomnij - to nie są exclusive!

Jeśli Microsoft ma dwie platformy? To tak jakby Sony miało system jakiś i pod niego robiło gry. Wtedy też byś mówił, że to nie ex?
Przestań myśleć, bo widać, że to Cię boli. Istnieją 2 platformy, PC i konsole i tylko bezpośrednie ich porównanie dotyczy. Jeśli chcesz podciągnąć pod x360 PC to się publicznie ośmieszasz. Ja zaraz podciągnę PSP pod Sony i dorzucę ich exclusives. Konsola i PC to dwie osobne sprawy. Tytuł który wychodzi na jedną konsolę i na PC, a nie ma go na drugiej konsoli nie jest EXCLUSIVE - przykład? Mass Effect 2. Koniec, kropka. Przykłady exclusives to Uncharted lub Forza. Jeśli nie rozumiesz tego to bardzo mi przykro i współczuję.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
z tym artykulem zgadzam sie w 100%. Nie od dzis wiadomo ze ps3 ma duzo lepsze exclusivy od xboxa. Heavy Rain, God of War III, Gran Turismo 5 czy The Last Guardian tych gier mozemy bardzo zazdroscic i to zarazem jedyny argument za ps3 (jak narazie). Niestety z naszych exclusivow tylo Alan Awake zapowiada sie ciekawie, bo halo dla mnie badziewna seria (pospolity fps z masa strzelania, gdzie tego nie bylo?), fable (nudny action rpg bez mozliwosco zginiencia!) czy crackdown (poza gta 4 zaden sandbox nie przypadl mi do gustu a z pewnoscia ten zaliczam do srednich gier). Naszczescie exclusivy to skrajny ulamek wszystkich gier i nie ma co za bardzo sie martwic ;]
Żadnej z tych gier nie zazdroszczę bo według mnie to są szroty do zabicia czasu albo wyścigi a tych gier nie lubię :D
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Jakiż to piękny okaz fanboy'a x0 :) (Altres)
 

maxan

Banned
Jakiż to piękny okaz fanboy'a x0 :) (Altres)
Na moje to bardziej tych 2 panów: D4Ru73K, CritiCalz . :D (tak ps3 jest świętna konsolą , ale xbox 360 także - wiekszośc ludzi kupuje to co bardziej im podchodzi ja kupilem xbox'a 360 bo bardziej mi podchodza gierki które na niego wychodzą .)
Co do exkluziv'ów na x'a ME jak i SPC to może nie do końca ekskluzivy ale posiadacze ps3 mogą o nich zapomnieć (pół excluziv ?) .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom