co myslicie o tym kablu hdmi - vga ?

Bandzioch

Banned
Użytkownik
co myslicie o tym kablu hdmi - vga , pierwszy raz cos takiego widze na oczy i mysle ze jest to dobre rozwiazanie jak na 30zl HDMI VGA 1,8m GOLD FV przewod EXLUSIV Qualit kabel (637839285) - Aukcje internetowe Allegro ?
 

Mr_Bartek

Użytkownik
Użytkownik
niedziała z xsem.
 

Hpmav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zreszta nie bedziesz mial dzwieku.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Kup orginalny kabel Hdmi MicroShitu za 20 zł są na allegro i powinno ci wszystko hulać :D
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
ale jak nie bedzie dzialac , przeciez to z hdmi od konsoli do monitora , z dzwiekiem sa rozwiazania w poradnikach . Wiec pytam tylko czy bedzie dzialac z monitorem lcd 19 cali asusa panorama?
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
O ja sory źle przeczytałem myślałem że chodzi ci o kabel hdmi-hdmi :D
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Przecież HDMI i VGA to dwa różne złącza w sensie elektrycznym.... Jedynie można HDMI-DVI, ale VGA nigdy nie pójdzie!
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
A nie prosciej zalatwic to jednym kablem typu BigBen? Od razu masz czym podlaczyc dzwiek. A taki wynalazek to kompletny bezsens. Po co bawic sie w kabel, ktory wyprowadza sygnal cyfrowo, by za chwile konwertowac go na analog?

Poza tym w aukcji gosc napisal, ze bezposrednie polaczenie takim kablem moze nie dzialac z kazdym sprzetem. Okaze sie, ze tak wlasnie u Ciebie bedzie i wydasz kolejne pieniadze na jakis konwerter sygnalu?

Lepiej od razu zaopatrz sie w jakis kabel VGA ze standardowa wtyczka od strony konsoli i po sprawie. Moim zdaniem szkodza pieniedzy i zachodu na ten kabel z aukcji, ktora podales.
 

Do góry Bottom