Co o niej sądzicie ?, oraz pytanie związane z XBL !

Nebeb

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Co sądzicie o grze "Gears of War 1,2" warta jest pieniędzy ? , i czy najpierw lepiej zagrać w 1 czy można od razu 2 ?

Według was gierka jest lepsza od serii assassin's creed (wiem że gry mają inne tematyki) ?

I jeszcze jedno co sądzicie o : "Mafia II", "GTA IV", która gra najlepsza z tych 4 ??


Ostatnie pytano :

Czy da się jakoś przechytrzyć te kody do xbox live te co wpisujemy aby przedłużyć xbox live gold o 12 miesięcy ?. Oczywiście tak aby nie zbanowali mi konsoli !!!
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Gearsy (1) polecam, sam mam i grałem /gram :). Przypadła mi do gustu.

Gta IV zdecydowanie lepsze

Nie wiem czy się da, lecz ja wole zapłacić 150 złotych i przez 14 miesięcy być spokojnym ,ze nie dostane bana.


//Edit

Wiem ,że raz na jakiś czas pojawiają się darmowe triale na 48h.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Czy da się jakoś przechytrzyć te kody do xbox live te co wpisujemy aby przedłużyć xbox live gold o 12 miesięcy ?. Oczywiście tak aby nie zbanowali mi konsoli !!!
Nie nieda się oszukać MS. A jak już to BAN
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Najlepsza gra z tych 4 to według mnie GTA IV. Musisz ją mieć!
Gears of War 2 polecam , bo to świetny tytuł , każdy posiadacz X360 powinien to mieć.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gearsy to klasyk już. Warto zagrać. Oczywisćie najpierw pierwszą część, która ma więcej klimatu.
Do Assassina bym nie porównywał, chociaż to też świetna gra, jednak zdecydowanie inna.
Mafia czy GTA to nie moja działka, każdy ma inny gust.
Z kodami nie da się nic wykombinować, nie słyszałem żeby komukolwiek udało się przedłużyć Golda "na lewo".
 

Do góry Bottom