co o tym myślicie 3 diody

arni100

Użytkownik
Użytkownik
witam wszystkich,dzisiaj z rana zachciało mi się regulować laser przy konsoli,wszystko poszło okey do pewnego momentu,po regulacji,sprawdziłem czy wszystko pyka,okazało się że tak,złożyłem konsolkę i po odpaleniu jej doznałem szoku pojawiły sie trzy czerwone diody,myślę sobie rozbiorę jeszcze raz i zobaczę co się dzieje,po rozbiórce odpalam konsolkę a ona chodzi,składam 3 diody rozbieram chodzi tak chyba z 5 razy,w końcu złożyłem ją ale bez śrub mocujących górna pokrywę i jak na razie chodzi bez problemów,może jak ją skręcam to gdzieś są naprężenia i luty puszczają,pomału muszę się chyba szykować na serwis,co o tym myślicie,pozdrawiam!!

P

przeo_91

Guest
Odp: co o tym myślicie 3 światełka

Takiego przypadku to nie widziałem :D Dziwne, może jakieś przebicie albo oś w tym stylu.

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

A gdy masz te diody to pokazuje ci się coś na ekranie?

arni100

Użytkownik
Użytkownik

nie jak palą mi się te diody to konsola wcale nie startuje,ani wentylatory nie ruszają ,nic dosłownie trup

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: co o tym myślicie 3 diody

heh . może odkryłeś prawdziwą przypadłość 3rod :p a każdy wydawał po 200stówki ...a wystarczy odkręcić śrubki :D .

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Hehe, a to ciekawe bardzo.

arni100

Użytkownik
Użytkownik

kumpel jak to zobaczył a ma xboxa 360 też tyle że nowego to o mało sie nie obalił ze śmiechu

Laska

Użytkownik
Użytkownik

Człowieku nakręć film jak to się dzieje i wstaw na Amerykańską scenę jak ktoś z Microsoftu to zobaczy to się dopiero zdziwi :D A ludzie na całym świecie będą mieć polewę.

arni100

Użytkownik
Użytkownik

z tym filmikiem to dobry pomysł ale wolę już tego nie sprawdzać bo czasami zostanie na stałe,póki chodzi nie ruszam już go więcej,chociaż rączki mnie swędzą i długo mogę nie wytrzymać

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Zdziwiony jestes? Ja sie nie dziwie a wiesz czemu ? Twoj kod bledu to najprawdopodobniej 0001 , czyli problem z napieciem w konsoli (rozpoznane po ty ze wiatraki sie nie ruszaja ) Sprawdz , czy miejsce na wtyczke ci chodzi w kazda strona , i czy na zasilaczu jak zakladasz gorna obudowa to nie swieci sie czerwona dioda . Laska , ty lepiej siebie wstaw na youtuba

arni100

Użytkownik
Użytkownik

z wiatrakami niby wszystko okey,mam stracha że się spieprzy na amen jak zacznę grzebać za dużo, poczekam zobaczę co będzie się działo ,dzięki za odpisy pozdrawiam!!

Do góry Bottom