Co sadzicie o Too Human ?

Master11cips

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moim zdaniem ta pozycje zabije sterownie i kamera .

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sadzicie o Too Human ?

Master11cips napisał:
Moim zdaniem ta pozycje zabije sterownie i kamera .
Grales w pelna wersje?!
Znaczy sie jestes jednym z testerow Silicon Knights?!
Gry jeszcze nie ma wiec,zmien nazwe tamatu("wrazenia z dema TH-wasze opinie")
Ja po demie nie bede sie wypwiadal na temat gry-w pelna pogram,zobacze na wlasne oczy,ocenie.

Xantiv

Użytkownik
Użytkownik

Dla mnie demo to była porażka , no ale zobaczymy jakie będą opinie o pełnej :p

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik

Demo takie sobie

Szanowny

Świeżak
Świeżak

Średnie demo jeśli chodzi o kamerę ale zawsze się można przyzwyczaić ;)

Master11cips

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

:) nie no co ty . ocenilem po demku i filmach z gry . Ale jesli gra jest ukonczona w 95 % to raczej nie zmienia systemu walki (analogiem) i kamery ala NG . Raczej do 29 sierpnia sie nic nie zmieni . 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik

Gra jest juz skonczona w 100% nawt juz trafiła do tłoczni i na dniach możemy miec juz gre ;]

Master11cips

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Na dniach czyli 29 sierpnia odbedzie sie premiera :D czyli jeszcze troszke i exclusive jest nasz

Vegan

Banned
Użytkownik

Cóż faktycznie nie ocenia sie książki po okładce, czy może nawet po przeczytaniu rozdziału, ale demo było bardzo słabe, ten system sterowania i kamera odpychają. Poza tym nie czułem żadnego polotu, dynamiki czy jakiejś miodności :/ Jeżeli jednak będzie tryb coop na jednej konsoli (chyba że tylko internet ;/) to gra może wtedy pokazać swój prawdziwy pazur :D i na to licze

Ps: Too Human już ukończone po tylu latach pracy, ciekawe jak tam DNF :D

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik

Już w to grałem :)

Bardzo mi się podoba

gra w stylu Hellgate London na PC

Ale lepsza:) Chociażby te mode/chipi (nie pamiętam) co się do bohatera daje :) Bardzo fajny trick.

Ale cóż, kamera jest beznadziejna :) Chociaż, mi tak za bardzo nie przeszkadzała :)

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Panowie,ta gre tworzy Silicon Knights-jeden z najlepszych developerow na Gamecuba,tworcy takich hitow jak Eternal Darkness i Metal Gear Solid-Twins Sneaks.

Ja wierze w ta gre,chlopaki z IGN stwierdzili,ze demo gry jest "złe" gdyz nie oddaje w zadnym stopniu jej zlozonosci.

Na TH zlozono ok. 840 tys. pre-orderow,jest to liczba ktora zostala podana po ukazaniu sie dama-wiec zle nie jest.

cjb

Banned
Użytkownik

to jak to będzie z tą polską wersją bo obiło się o uszy że na xklocka nie ma wyjść po polsku

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Nie bedzie polskiej wersji...
cjb napisał:
obiło się o uszy że na xklocka nie ma wyjść po polsku
A na co jeszcze niby mistrzu ma wyjsc TH-ta gra to eksklusiv:)

maciokoki

Użytkownik
Użytkownik

ta gra to taki sredni sredniak... nic nadzwyczajnego pograc mozna ale nie zachwyca

frusty444

Użytkownik
Użytkownik

ja akurat po przejściu demka jestem zachwycony :) Do sterowania bardzo szybko się przyzwyczaiłem, trochę miałem problemów z walką mieczem... Poza tym kamerkę można zmienić D-padem więc w czym problem?
bardzo podoba mi się też system wybierania umiejętności. Jak dla mnie gra jest połączeniem Lost Planet i Ninja Gaiden 2... z tym, że jest lepsza od obydwu tych gier (moja opinia)

Master11cips

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

JAk juz to bardziej do TH bym porownal Devila a nie NG2 .

Do góry Bottom