Co sądzicie o tych grach

mxboxkupie

Użytkownik
Użytkownik
Army of two

mirror edgge

Dark Sector

Dead Rising

Soul Calibur 4

_____________________________________________________________________________________________

halo 3 ,

The Bourne Conspiracy

Burnout Paradisie

Left 4 Dead

Star Wars™: The Force Unleashed

Destroy all Humans

The Legend of Spyro




Jak znacie jakieś fajne to pisać . :cool::rolleyes::cool:;):cool:
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
z tych wszystkich tytulow najlepsiejszy soulcalibur 4 :) najwiecej rozrywki i czasu spedzonego przy browarkach wraz z kumplem ^^ a co do reszty? hmmm mirrors edge dosyc innowacyjna ale to tylko tyle, gierke mozna przejsc dosyc szybko co smuci. Star Warsy taka chodzona klepana, ujdzie. Spyro tylko na psx'ie pierwszym mi sie podobalo :) a o reszcie gierek nei chce mi sie wspominac bo uwazam je bez polotu :) pozdro
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
halo 3 i left 4 dead są ok ale tylko w multi
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
1. nie gralem, podobno lipa
2. fajna odskocznia od reszty fps. krotka ale time triale to powazna poprzeczka
3.grafa dobra ale zawiesilem sie bez amunicji z horda porworow i nie moge przejsc :D dobra, troche za bardzo gow przypomina ale dobra.
4. najtrudniejsza gra jaka mam. trudne achivmenty, wszystko na czas, jedno zycie, ale zombie i ich rozwalka niweluje to wszystko...
5. mam ale taka se. poprzednie czesci mnie sie ni jak nie podobaly, mam bo tania byla
6. nie gralem
7.dobra, grafa tez ale sam gameplay jest troche skomplikowany na poczatku. ale otwarte miasto taje duze mozliwosci
8. zombie :D
9,10,11 nie gralem
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
mirror edge - jak dla mnie fajna, ale drugi raz mi sie nie chciało przejść
dark sector - jak dla mnie zaj...sta, ten klimat, gameplay
soul calibur 4 - 83 godziny grania, zdobyłem wszystkie achievementy, grafika i gameplay na najwyższym poziomie ( podobno ten sam silnik graficzny co i w sc3 ale grafika sporo lepsza )
bourne conspiracy - też można przejść
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
sprostowanie
miedzy 4 a 5 zapomnialem o soul calibur...... nie mam :D
 

Darth Dragon

Użytkownik
Użytkownik
Army of two - w singlu do dupy (kiepska inteligencja kompa), z kumplem lub bratem jak najbardziej można pocisnąć i jest nawet nawet:)
mirror edgge - pierwsza gra zrobiona w ten sposób jak ktoś się interesuje tematem to absolutny must have...
Dark Sector - nie grałem
Dead Rising - nie grałem
Soul Calibur 4 - jak na razie najlepsza bijatyka jaką grałem na xboxa :)
halo 3 - tylko jeżeli korzystać z xbox live można czerpać z niej jakąś przyjemność
The Bourne Conspiracy - osobiście to polecałbym obejrzeć całą trylogie zamiast grać w tą grę, lepiej poświęcone godziny :) tytuł jakich wiele nic specjalnego, ale wykorzystanie postaci z filmu jest zawsze skutecznym zabiegiem marketingowym:p
Burnout Paradisie - no polecałbym dodać do tego 3 słowo ULTIMATE i mamy najlepsze wyścigi na xboxa:)
Left 4 Dead - nie grałem
Star Wars™: The Force Unleashed - super gierka!!:D bardzo fajne wykorzystanie mocy:D fabuła, gameplay, grafika i wszystko:D (no ale jako fan star wars nie umie być chyba dość obiektywny)
Destroy all Humans - nie grałem
The Legend of Spyro - chyba tylko po to żeby zająć jakieś dziecko na imprezie rodzinnej.

polecam dodać takie tytuły jak Fable 2, Mass Effect, Call of Duty 5, Marvel ultimate alliance, Prince of persia...
 

mortalis

Użytkownik
Użytkownik
Star Wars syf taki ze az szkoda gadac, myslalem ze gierka bedzie lepsza ale sie zawiodlem i to bardzo.
Halo 3 nie przypadla mi bo nie lubie gier w czasach o 5 milionow lat pozniej .
Soul Calibur 4 moze byc
L4D dobre na 2 osoby bo na 1 to zmula
Army of Two nawet spoko gierka ale jesli grasz na 2 :p
w reszte nie gralem :p
 

wojciech10

Użytkownik
Użytkownik
Army of two - nie grałem

mirror edgge - fajna gierka :D

Dark Sector - coś na podobieństwo GoW2, osobiście mam zamiar zagrać

Dead Rising - jeśli nie przeszkadzają Ci dość częste loadingi to gierka wymiata ale dopiero od 15 lvl bo wtedy Frank szybiciej się porusza ;].
Lvl to nie problem bo doświadczenie się akumuluje ze wszystkich gier które grałeś

Soul Calibur 4 - świetna bijatyka, w singlu troche nudna ale na wieczory z kumplami to tylko FIfa 09 na 4 playerów się lepiej sprawdza ;]

__________________________________________________ ___________________________________________

halo 3 - nie grałem

The Bourne Conspiracy - nie grałem

Burnout Paradisie - fajna gra szczególnie tryb Road Rage (jedna totalna wielka rozwałka :) )

Left 4 Dead - grałem na PC, mnie nie powaliła ale w multi podobno fajna

Star Wars™: The Force Unleashed - Kocham tą grę ;], mam w niej 1000G bo aż tak mi się podobała :).

Destroy all Humans - nie grałem

The Legend of Spyro - gra dla dzieci, żałuje że mam... Myślałem że stary dobry Spyro powrócił a to jest jakaś pomyłka... Zrobili ze spyro bijatykę i to jeszcze przeciętną, są elementy zręcznościowo ale potrafią być bardzo momentami irytujące... NIE POLECAM!
 

Do góry Bottom