Co sądzicie o tych płytach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam pytanie czy opłaca sie kupic te płyty na allegro bo są tanie a dużo osób kupuje.Jak sądzicie?

http://www.allegro.pl/item351109175_dvd_r_dl_8_5_gb_printable_ricoh_cake_10_promocja.html
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

imo. Strata kasy :) ludzie kupuja bo zgrywaja na nie filmy ,muzyke ,obrazy a cena prawie jak za zwykle DVD. Dla xbox'a sie raczej nie nadaja
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

polecam ci kupić 1szt. i przetestować.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

chyba tak zrobie w sumie 33zl z wysyłka to nie tak duzo wiec straty niebedzie
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

Może nie tyle cały cake co jedną płytę. Bo skoro to bubel to po co marnować kasę.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

Chyba sam widzisz, ze plytki sa bardzo tanie-sa to poprostu buble, roznia sie zdecydowanie od prawdziwych Verbatimow, ktore w sklepie kupisz za 10-12zl/sztuka. No ale jak chcesz... z nimi roznie bywa, raz dzialaja cacy, innym razem wywala Ci blad, zebys przeczyscil szmatka plyte, a kiedy indziej bedzie Ci sie konsola wieszac. Proste, zaplcisz malo ale ******* gwarantowana (raczej). Zrob tak jak kolega radzi, kup jedną i przetestuj. Aha przetestuj to znaczy, nie ze wlaczysz wylaczysz, tylko pograj z godzinke, dwie.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

cux napisał:
Chyba sam widzisz, ze plytki sa bardzo tanie-sa to poprostu buble, roznia sie zdecydowanie od prawdziwych Verbatimow, ktore w sklepie kupisz za 10-12zl/sztuka.(...)
lol jak bym miał kupować płytke za 10 -12 zł to bym z X360 zrezygnował !

zamiast kupować omeg za 3zł /sztuka wole wychaczać promocje na allegro - verbatim cake 10 za 50/55 zł ;>
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

Erno napisał:
cux napisał:
Chyba sam widzisz, ze plytki sa bardzo tanie-sa to poprostu buble, roznia sie zdecydowanie od prawdziwych Verbatimow, ktore w sklepie kupisz za 10-12zl/sztuka.(...)
lol jak bym miał kupować płytke za 10 -12 zł to bym z X360 zrezygnował !

zamiast kupować omeg za 3zł /sztuka wole wychaczać promocje na allegro - verbatim cake 10 za 50/55 zł ;>
Ja sam kupuje Verbatimy na sztuki za 6,50, napisalem tylko ze roznia sie jakoscia od tych za 12.
A najczesciej to i tak biore Platiniumy za 5 zl. :D
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

Ale z was zdzieraja . ja mam Verbatimy po 5,50 .
 

kostekseb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

He he, ja niestety mam po 6,50zł w sklepie :p
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

u mnie vErbatimy wyjete z cake'a 6 zl platinumy boxy 7 zl - innych nie ma, ale i tak zamawiam na allegro 100 zl wychodzi za 20 plyt ( z przesylka ) :)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

Jedyna dobra inwestycja to Verbatimy na allegro.pl u mnie w okolicy Platinium jest za 7zł więc boje się pytać o Verby :>
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tych płytach

Poźno bo późno ale wam powiem jakie są te płytki.Jednym słowem chyba do d... bo czesto widze napsi przeczysc płytke nie na każdej grze ale na 6 nagranych gier na tych płytkach około 3 miały czasami problemy w tym gta4 rsv2 don king
Tak więc polecam verbatimy bo nagrałem na verbatimce za 9zł assasina i śmiga jak ta lalla ;D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Co sądzicie o tych płytach

weź nie graj na grach co masz nagrane na tych płytkach bo jeszcze wykończysz napęd!

PS. Temat zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom