Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

cicinho

Użytkownik
Użytkownik
http://www.allegro.pl/item445464323_przerobka_flash_xbox_360_wsz_napedy_liteon.html
Ktoś u pana już robił flash'a? Bo się zastanawiam nad skorzystaniem z jego usług i "przerobić LITEONA". On wymienia napęd i robi flash za 250 zł.
 

SaLi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

mam ten sam problem. Ale poczekam na nowego dasha i zobaczymy czy da rade odpalać gierki z dysku. Nie wyrzuce wtedy 250 zł i nie strace gwarancji
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Sprawa jest bardzo prosta.
Samo odczytanie KEYa z LITEONA jest możliwa i to w bardzo prosty sposób lecz wgranie firmware jeszcze jest niemożliwe.

Większość płącisz za napęd gdyż zamiast liteona bedziesz miał inny.
Pewne i działające.
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

SaLi napisał:
mam ten sam problem. Ale poczekam na nowego dasha i zobaczymy czy da rade odpalać gierki z dysku. Nie wyrzuce wtedy 250 zł i nie strace gwarancji
Tylko jak będziesz miał oryginalną płytę z grą w napędzie.
 

SaLi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

to nie jest jeszcze pewna informacja. Jeżeli wyjdzie nowy dash to się przekonamy. Narazie chyba się po prostu wstrzymam z zamiana napędu
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Kolega przerobił LiteOna a w zasadzie to podmienił napęd. Koszt usługi 250 zł. Jeżeli gość jest ze Śląska to być może ten sam. Zrobił dobrze i wszystko działa ale się nie spieszył z wykonaniem usługi i na miejscu nie przerobił - musiał zostawić na weekend. Domagajcie się zwrotu napędu LiteOn po przerobieniu. Gość nie chciał oddać starego a przecież płacicie za nowy napęd i przeróbke - stary się wam należy !
Jak dla mnie flashowanie LiteOna ma sens - nawet jak dostaniecie bana to i tak kopie zapasowe odpalicie. Z LiteOnem bedziecie sie cieszyli niezagrozonym dostepem do XLIVE ale za gry bedziecie placic po 250 zł ... Podsumowując - wolę spędzać czas na graniu niż na oszczędzaniu :)
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

SaLi napisał:
to nie jest jeszcze pewna informacja. Jeżeli wyjdzie nowy dash to się przekonamy. Narazie chyba się po prostu wstrzymam z zamiana napędu
Tak, napewno. MS wlozyl Lite-ona do X360, zeby walczyc z piractwem, po części się to udało, a teraz da możliwość zgrywania piratów na dysk, nawet na nieflashowanej konsoli.
"Myślę, więc jestem" - niektórzy by zniknęli.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

aroaro20022 napisał:
Tak, napewno. MS wlozyl Lite-ona do X360, zeby walczyc z piractwem, po części się to udało, a teraz da możliwość zgrywania piratów na dysk, nawet na nieflashowanej konsoli.
"Myślę, więc jestem" - niektórzy by zniknęli.
Ale jest też możliwe że wsadził tego lite-ona tylko po to by pokazać że niby walczy z piractwem, a tak na prawdę da możliwość zrzucenia piratów i grania na xlive bo m$ największe pieniądze zbiera nie z gier ale z konsol i xlive. Niczego nie wiadomo :)
 

cicinho

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Ktoś z forum zna adresy, linki miejscówek w których wymieniają liteon na inny napęd. Proszę podać cenę. Bo w Szczecinie kolo za 250 to robi, a gdzieś na forum widziałem posta w, którym było napisane, że da rade to za 200 pln już zrobić.
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Bierz za 250 PLN z pocałowaniem ręki. Bardzo dobra cena - na allegro są już po 270 - 300 PLN a będzie tylko drożej bo się napędy na podmianę kończą...
 

SaLi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

przerobilem swoja konsole z lite on za 250 zł w Szczecinie i wszystko dziala poprawnie. Polecam tego chłopaka - bardzo dobry kontakt i zero problemów
 

cicinho

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

SaLi - ooo to super, napisz jak możesz jak wyglądała cała usługa: czas, transport i jaki napęd wstawia kolega przerabiacz.
 

mario2004

Świeżak
Świeżak
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

też jestem bardzo ciekawy... a oddał Ci twój napęd liteon czy go zatrzymał? tak na marginesie to proszę Cię prześlij mi namiary na tego gościa na prv bo też jestem ze Szczecina. Będę bardzo wdzięczny.
 

Maksio

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Jak już pisałem w temacie wyżej:

przerabiam wszystkie napędy, wyciągam KEY z LiteOn. Mam napędy na podmianki. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam:

gg: 2818587
[email protected]
Jest możliwość załatwienia sprawy przez allegro (ponad 100 pozytywów).

Ceny niższe niż na allegro!

Szczecin i okolice oraz WYSYŁKOWO!

Czas przeróbki to 2h. Napęd LiteOn jest oddawany. ;)
 

SaLi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

JA przerabiałem u Sikalafo. Zajęło mu to 30 minut i to prosto po wejsciu do domu z urlopowego wyjazdu.

Dostałem napęd LITEON bez żadnego problemu. Polecam wszystkim, naprawdę warto


Jak ktoś chce namiary to zapraszam na priv.
 

Maksio

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Zmiana czasu przeróbki u mnie z 2h do ok 30minut!


http://www.allegro.pl/item464134029_przerobka_x360_kazdy_naped_liteon_tanio.html (z Państwa napędem)

http://www.allegro.pl/item464129771_przerobka_liteon_bez_lutowania_jedyna_aukcja.html (z moimi napędami)

EDIT:

Witam,
aukcje usunęli, bo konto zostało chwilowo zawieszone z powodu niezapłacenia rachunku allegro. Rachunek jest już uregulowany i niebawem aukcję powrócą na allegro. Nadal można kontaktować się przez gg, email i kom. Przepraszam za zaistniałą sytuację!

EDIT2:

AUKCJE Z POWROTEM NA ALLEGRO!
 

cicinho

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Już nie, znowu Ci usunęli aukcje. Coś nie tak ...
 

Maksio

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

Wiem... mają coś nawalone w systemie i podejrzewają mnie o podlicytowywanie sobie przedmiotów... Niebawem wszystko wróci do normy. Piszcie na gg, maila to się dogadamy, bo chwilowo allegro nie działa za dobrze.

EDIT:

Chwilowo zapraszam tutaj:

http://x360iso.org/index.php?topic=6910.msg49099#msg49099

a tutaj KOPIE aukcji dzięki google :) mozna sobie poczytać w bardziej przejrzystej formie:

http://64.233.183.104/search?q=cache:NghnL28qYzkJ:allegro.pl/item463724468_przerobka_x360_kazdy_naped_liteon_tanio.html+463724468&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl&client=firefox-a

oraz

http://64.233.183.104/search?q=cache:NCI7RrYfqWIJ:allegro.pl/item463716628_przerobka_liteon_bez_lutowania_jedyna_aukcja.html+463716628&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl&client=firefox-a
 

elvin101

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

SaLi napisał:
przerobilem swoja konsole z lite on za 250 zł w Szczecinie i wszystko dziala poprawnie. Polecam tego chłopaka - bardzo dobry kontakt i zero problemów
Sali daj mi namiary na tego zioma
 

PnkLea

Świeżak
Świeżak
Odp: Co sądzicie o tym FLASH'owaniu?

a ja mam pytanie czy przerobienie konsoli nie wpłynie źle na jej działanie??
 

Do góry Bottom