Co świeżak powinien wiedzieć przed samodzielnym przerobieniem konsoli?

00michal00

Świeżak
Świeżak
Mam xboxa kupionego dość dawno (jakieś 3-4 lata temu). Do tej pory przerabiałem go w komisie ale już nie mam takiej możliwości ponieważ tego komisu już nie ma (policja zamknęła :confusion: ). Chciałbym przerobić konsole sam ale kompletnie nie wiem jak mam się do tego zabrać. Wiem tyle że mam lt2.0, napęd LiteOn, dasha D:2.0.15574.0-K:2.0.15574.0 BK:2.0.1888.0 (spisałem z konsoli) i taką płytę którą dostałem po przeróbce i powiedziano mi że jest bardzo ważna (nie wiem co tam jest). Chcę dowiedzieć się jak krok po kroku bezpiecznie przerobić na lt3.0, jak wgrywać najnowsze dashe i gdzie je znajdować i ogólnie wszystkie inne potrzebne informacje. Czytałem te poradniki na forach ale nijak nie mogę tego ogarnąć. I jak coś podczas tego przerabiania spiernicze to czy da się to naprawić?
Proszę o odpowiedzi w języku kompletnego świeżaka.
PS. Co to jest ten dash?
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
1. Jeżeli to liteon to będziesz potrzebował probe do wyciągnięcia klucza.
2. Zawsze można uszkodzić napęd jeżeli nie masz doświadczenia lub nie wiesz co robisz.
3. na forum z tego co sie nie myle byl juz o tym post.
4. Dash jest to aktualizacja systemu tzn bardziej zmiana wygladu systemu :)
 

00michal00

Świeżak
Świeżak
podasz mi link do tego posta i jaką próbę do wyciągnięcia klucza?
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Co świeżak powinien wiedzieć przed samodzielnym przerobieniem konsoli?

Temat sam sobie znajdź.
Chodzi o Probe pmt a nie o próbę

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

00michal00

Świeżak
Świeżak
aha :subdued:
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Tak to ten link ktory wyslal uzyktownik powyzej a tamtego poradnika poszukam i jesli znajde napewno go tutaj przekleje

/Edit

http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-flash-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ Prosze bardzo jezeli bedziesz jeszcze czegos potrzebował to poszukaj w LT > artykuły tam wszyskto powinno sie znajodowac jesli nie znajdziesz to napisz pod tym watkiem to postaram ci sie pomoc : >

//No bardzo ładnie z Twojej strony a jeszcze ładniej by było jakbyś edytował posty zamiast pisać jednego pod drugim.
~z0nk31
 

Do góry Bottom