co to za błąd? / imgburn

kofaniutki_misio

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Mogłby mi ktoś wyjaśnić co znaczy ten błąd? I czy to moja wina...
Podczas nagrywania korzystałem z komputera (nie obciążałem zbytnio procka)



P.S Płyta firmy Verbatim, prędkość max
Dodam ze zawsze nagrywam płyty esperanzy 5 zł z pudełkiem w realu :) prędkością max i nigdy nie miałem problemu. Pomimo że każdy mówi żeby nagrywać prędkością 2,4x

Pozdrawiam
 

errorek3

Użytkownik
Użytkownik
no to moze nagraj jednak w 2,4 ?
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Można z 4x nagrywać gdyż verbki nie obsługują niższej prędkości :D, ale z max to przesada. Po błędzie widać że problem wystąpił pod koniec pierwszej warstwy. Tak więc albo płytka nie wydoliła, albo napęd zaczyna się sypać (może trzeba fw nowsze wgrać do wypalarki) :)
 

kofaniutki_misio

Użytkownik
Użytkownik
adam372 ściągnąłem program LG_Auto_FW_4 który podobno sprawdza czy mam najnowszą wersję firmware nagrywarki

Po włączeniu go pisało że nie mam nić nowszego...

Wina płyty hm... trudno mi w to uwieżyc bo sprawdzałem na 3 płytach
1 próba płyta Verbatim max prędkość - bład
2 próba płyta Vakossa max prędkość - bład
3 próba płyta Vakossa 2,4 predkość - błąd

!!!!!! laptopa mam nowego, ma zaledwie 3 miechy.
Nagrywarka zdąrzyła wypalić raptem 25-30 płyt

Szukałem na stronie LG nowych sterowników albo firmware ale nie umiem znaleźć ;) Wiem ze ide na łatwizne ale może ktoś z was mi podrzuci owe oprogramowanie.

nagrywarka: HL-DT-ST DVDRAM GT30N

Pozdrawiam.
 

dererere

Użytkownik
Użytkownik
ja mialem podobny błąd bayonetta 2,4x plyty media tech chyba
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przede wszystkim jaka nagrywarka?Płyty Media Tech to troszkę nie za bardzo..Nie rozumiem po co oszczędzać na nośniku?i tak grę masz za pół darmo..Nie za 199 PLN tylko w cenie płyty ~6 PLN Verbatim i będzie lux...Ważna sprawa jeszcze to nagrywarka...

Ja np nagrywam na Verbatim,Emtec i TDK z prędkością x4 i ZERO problemów,wszystko działa..Nagrywarka Pioneer :)
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
adam372 ściągnąłem program LG_Auto_FW_4 który podobno sprawdza czy mam najnowszą wersję firmware nagrywarki

Po włączeniu go pisało że nie mam nić nowszego...

Wina płyty hm... trudno mi w to uwieżyc bo sprawdzałem na 3 płytach
1 próba płyta Verbatim max prędkość - bład
2 próba płyta Vakossa max prędkość - bład
3 próba płyta Vakossa 2,4 predkość - błąd

!!!!!! laptopa mam nowego, ma zaledwie 3 miechy.
Nagrywarka zdąrzyła wypalić raptem 25-30 płyt

Szukałem na stronie LG nowych sterowników albo firmware ale nie umiem znaleźć ;) Wiem ze ide na łatwizne ale może ktoś z was mi podrzuci owe oprogramowanie.

nagrywarka: HL-DT-ST DVDRAM GT30N

Pozdrawiam.
Skoro tak to stawiam na nagrywarkę że sobie nie radzi do końca z płytami DL. Znajomy na lapku też nie może nic wypalić i przychodzi do mnie na stacjonarke (lg gsa h58n). Spróbuj może na verbatimie z prędkością 4x i nie więcej, bo te płyty vakossa do niekonieczne.
Do przemyślenia kolegi scofield997 - to ma rację. Gry macie z sieci za free, a na płyty czyste 6 zł wam szkoda.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
I tak to nic nie da nawet verbatim, zmien soft do wypalania i bedzie po klopocie :)
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź czy nie ma nowszego fw do Twojej nagrywarki, bardzo dziwne, że na Verbatimach się wywala, a na tańszych płytach nie. Może trafiłeś na wadliwą partię płyt? Spróbuj nagrać coś na innej nagrywarce i zobaczy czy będzie ok.
 

Do góry Bottom