Co trace nie wykupując konta gold ??? A co moge robić bez niego

beny112

Użytkownik
Użytkownik
jak w temacie CO TRACE NIE WYKUPUJĄC KONTA GOLD ??? A CO MOGE ROBIĆ BEZ NIEGO

pozdrawiam


i prosze o wyczerpującą wypowieć
 

Naparzator

Użytkownik
Użytkownik
Tracisz oczywiście grę online, rozmowy ze znajomymi, wcześniejszy dostęp do dem, chyba tańsze gry na marketplace i chyba tyle.
Bez niego możesz ściągać dema w późniejszym czasie, kupować gry w marketplace patrzeć co robią twoi znajomi i chyba tyle.
 
zacznijmy od tego czy chcesz grac przez live-a jak tak, to niezbedny bedzie gold, bez niego nie pograsz, mozesz sciagac najnowesze wersje gier demo. Na koncie silver nie grasz przez neta, mozesz tam po jakims czasie sciagac demowki (najnowsze) I nie masz dostepu do innych pierdół. Dla mnie gold sluzy do grania, nawet nie wiem co tam jest w tych zakladkach oprcz gier na zadanie i demo
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
czyli jak nie wykupie konta gold to nie moge grać w sieci ???

a co moge robić jak juz nie maam konta GOLD ?????
 

DamianCHG

Użytkownik
Użytkownik
Bez konta GOLD nie możesz grać w gry przez Live.
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
OK a co moge robić bez GOLDA ????
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ściągać dema i trailery, kupować różne bajery, ściągać patche do gier...
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
OGULNIE JAKI JEST KOSZT TEGO GOLDA ??? i jak to jest rozliczane ??? do rachunku tel ???
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
230 pln za rok domyślnie wg. M$

Na allegro chodzą po 130 pln/rok

Jak kupujesz z poziomu konsoli to obciąża ci kartę od banku :)
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
230 zł za rok ??? haha chyba na 10 lat oj nie zarobią na mnie oj nie
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba było kupić PS3 a nie teraz narzekać.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trzeba było kupić PS3 a nie teraz narzekać.
I cieszyć się gorszą grafiką w tych samych grach oraz czesto niższą rozdzielczością....ale usługa sieciowa jest darmowa.
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś nie jest grafikofilem to mu nie będzie przeszkadzać.
 

DamianCHG

Użytkownik
Użytkownik
Kup na allegro to zamiast 230 zł to będziesz miał 130 za rok.
 
nie sa to az tak wielkie pieniadze, jak znajdziesz sobie gre na live to bedziesz grac i grac, jesli jestes zawziety i lubisz rozgrywke multi. Nie ma lipy..taka pompa tu idzie
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
wiecie kiedyś konsole nie miały dostępu do sieci i nikt nie nazekał osobiscie nie zalezy mi na tym gold byłem ciekaw ile kosztuje i jakie opcje posiada mam XBOXA SLIMAod tygodnia zawsze miałem PLEJA 2
nie znam xboxa wcale a juz wogule opcji INTERNETOWYCH w tej konsoli czyli jednym słowem praktycznie płacimy za możliwość gry w sieci ??? no i te dema
 

kretos666

Banned
Użytkownik
Świeżak
Ta, dokładnie jak mówisz no i możliwość kontaktu ze znajomymi, których i tak pewnie jeszcze nie masz :p po tygodniu posiadania xboxa no i kto teraz kontaktuje sie na xbl ?
Chyba lepiej zadzwonić :p...
Zamiast grać na xboxie, lepiej zajrzyj do słownika ;)
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
oj czepiasz sie czepiasz hahaha
 

Sir Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Gold granie z przyjaciolmi tworzenie grup live party ( rozmowa konferencyjna graczy ), i jestes wtedy koksem .. Live free ( bez golda ) sciaganie roznych dodatkow do gier, dema, rozmowa z jednym przyjacielem.

Gold 239zl od M$ w sklepach takich jak vobis, rtv itp. 219 za rok ( + przewaznie dostajesz 3 miesiace gratis do tego ). a jak kupujesz przez konsole sa rozne promocje -50% -70% dodatkowo 2 gry rozne sa promocje. Na jeden miesiac zrapki sa w rtv euro agd po 25 zl.
 

beny112

Użytkownik
Użytkownik
acha czyli opcja na jeden miesiąc też jest ale to opcja jednorazowa na profil czy mozna sobie tak co miesiąc kupować za 25 zł ???
 

Do góry Bottom