Co wiecie o Online Pass/Vip Pass.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kuba3de

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam jestem świeżak i chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy na temat Online Pass/Vip Pass.

1. Jak długo mamy możliwość wykorzystania ?
2. Czy by go aktywować potrzebny będzie GOLD ?
3. Jak długo działa funkcja multi po aktywacji ?
Proszę o szybkie odpowiedzi :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. No nieskończenie długo, kod można wpisać po nieograniczonym czasie od kupna (1 dzień od kupna, miesiąc, rok, aż nie wyłączą serwerów do danej gry)
2. Tego to nie wiem, możliwe że będzie wymagać Golda, ale przecież to jest oczywiste że jak aktywujesz kod do grania multi to masz golda opłaconego? Bo inaczej jaki jest tego sens?
3. Działa do śmierci i jeszcze dłużej, to są kody które po prostu trzeba wpisać by grać na multi, zabezpieczenie przed sprzedaniem gry i kupnem jako używanej. Kupujesz grę nową. Wpisujesz kod w grze, i grasz tak długo aż ci się nie znudzi / gold nie skończy. I tyle zero filozofii
 

kuba3de

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czyli ze nie potrzebuje golda zeby grac przez multi ?? :)
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Niestety potrzebujesz ( patrz punkt 2 w poście MrDraiger ) .
 

kuba3de

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tzn ze nie aktywuje jak nie bedzie golda ??
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Aktywujesz, ale po co jak i tak nie zagrasz, gdyż golda nie masz?
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Nie czytasz uważnie . Gold jest potrzebny , żeby grać w multi , natomiast czy do aktywacji jest potrzebny , czy wystarczy tylko konto silver tego nie wiem. Zresztą napisał ci to MrDraiger wcześniej.
 

kuba3de

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja juz sie pogubilem on powiedzial co innego, chyba ?


1. No nieskończenie długo, kod można wpisać po nieograniczonym czasie od kupna (1 dzień od kupna, miesiąc, rok, aż nie wyłączą serwerów do danej gry)
2. Tego to nie wiem, możliwe że będzie wymagać Golda, ale przecież to jest oczywiste że jak aktywujesz kod do grania multi to masz golda opłaconego? Bo inaczej jaki jest tego sens?
3. Działa do śmierci i jeszcze dłużej, to są kody które po prostu trzeba wpisać by grać na multi, zabezpieczenie przed sprzedaniem gry i kupnem jako używanej. Kupujesz grę nową. Wpisujesz kod w grze, i grasz tak długo aż ci się nie znudzi / gold nie skończy. I tyle zero filozof
 

kuba3de

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pytam bo kupilem dirt 3 i chce wiedziec czy go uzycz czy nie bo ja jestem nowy w xboxie. a 179.90 to dobra cena za dirt 3 co nie ?
 

croixdefeu

Użytkownik
Użytkownik
Odpowiedział ci , że możliwe , że aktywacja będzie wymagać golda (ale tego nie wie) i , że jest oczywiste ,że skoro chcesz aktywować kod do gry w multi to masz wykupionego golda , bo inaczej to się mija z celem :) .
 

kuba3de

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ooo dzieki wielkie teraz rozumiem to musze sobie golda zakupic
Wielkie THX wszystkim temat do zamkniecia
 
Kod to zabezpieczenie przed piratami i sprzedawaniem uzywanych plyt
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom