co wybrac do xboxa czy tv czy monitor?

piter3000

Świeżak
Świeżak
Witam Wszystkich.
Mam pytanie czy znacie jakis dobry monitora np 22 cale do xboxa czy ewentualnie tv co bedzie lepsze czy na monitorze wyciagne lepsza rozdzielczosc niz na tv?

Pozdrawiam
 

KamiLLCR7

Banned
Wiadomo że pod xboxa jest lepszy tv .
 

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ta sama przekątna (22") to jeden kit. Tyle, że w TV masz jeszcze TV, z drugiej strony monitor jest sprzętem bardziej wyspecjalizowanym, jeśli nie mówimy o najtańszych modelach oczywiście. Z trzeciej strony najtańszy monitor będzie tańszy od TV. Zastanów się co Ci dokładnie potrzebne.
 

krukens

Użytkownik
Użytkownik
Jak będziesz chciał jeszcze oglądać tv, to kup tv, jak tylko grać to monitor. Rozdzielczość wyciągniesz taką samą.
 

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
monitory zazwyczaj maja większa rozdzielczość od TV i są tańsze. TV za to mają większą przekątna ekranu :)
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Do monitora będziesz potrzebował jeszcze zestaw głośników - bo rzadko który monitor ma dobre głośniki !
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
NOWY MONITOR LCD SAMSUNG B2230H 21,5" FULL HD (1446124801) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy do tego głośniki dokupujesz i Jack'iem podpinasz do monitora i tyra ;) Polecam
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja też stałem przed takim wyborem, wybrałem monitor i jestem bardzo zadowolony. nawet lepiej mi się na nim gra, niż na 42 calowej plaźmie w salonie
 

Asiek

Użytkownik
Użytkownik
Zalezy z jakiej odleglosci chcesz grac, jak duzy masz pokoj i inne takie. Dobre monitory z dobrymi matrycami to koszt kilkunastu tys zlotych, ja bym wolal kupi plazme niz LCD. Glownie za jej kolory i wytrzymalosc.
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiscie bierz tv
 

krukens

Użytkownik
Użytkownik
monitory zazwyczaj maja większa rozdzielczość od TV i są tańsze. TV za to mają większą przekątna ekranu :)
Wyższej rozdziałki niż Full HD i tak gry na klocka nie będą miały. A poza tym, to chyba nawet nie ma żadnych gier w Full HD, co najwyżej 720p.
 

miros

Użytkownik
Użytkownik
Tylko TV !!! LCD 40', kabel HDMI i jedynym twoim problemem będzie zakup nowej gry i czas żeby grac ;)
 

TylkoPolska14

Świeżak
Świeżak
Zależy jak ci się lepiej gra. Mi natomiast lepiej się gra na mniejszych telewizorach. Więcej moje oczy są w stanie zobaczyć. Każdy drobny szczegół. Im większy telewizor ,tym bardziej można zauważyć przycinki w grach. Nie na widzę spadków fps. 2 rzecz. Mając duży telewizor trzeba siedzieć dalej. A to od ciebie zależy jak wygodniej ci będzie. Dla osób "myszkujących" polecam monitor. Dlaczego? W monitorze nie widać nie dociągnięć. Allasingu i innych graficznych pomyłek. Jeżeli natomiast lubisz duże telewizory i siedzieć wygodnie ,to polecam TV :)
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
A ja właśnie wymieniłem monitor na TV i nie narzekam. Teraz dopiero widzę ile radości daje Xbox, a z monitora mogę sobie razem z kompem korzystać.
 

szychagno

Użytkownik
Użytkownik
witam!
40" telewizor LCD Full HD - LE40C630 - LCD - Telewizory | SAMSUNG
ja wlasnie wybralem ten model do xboxa i jestem mega zadowolony, na poprzednim 32" oczy mi sie meczyly a na tym nic a nic i rozdzielczosc rewelacja - obraz zyleta! tv jest 100hz i xboxa nadaje sygnal 60Hz ale plynnosc obrazu jest zupelnie inna niz poprzednio, oczywiscie na plus. W dodatku czern jest czarna bo ma wysoki kontrast HIGH, ten tv jest w tej chwili w promocji w sieci avans. jestem bardzo zadowolony wiec taki ci polecam! Dodatkowo mam popietny pod satelite n i obraz HD bajka, zwlasza animal planet=] pozdro jesli pomoglem kliknij dziekuje
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko zależy od $$
Jeśli jesteś PRO-kup sobie telewizor podwieszany na całej ścianie + HDMI i kino domowe z głośnikami dookoła ciebie :p
A ten temat jest bezsensu, każdy ma swój gust, ja wole monitorek, inny tv-full hd, a ktoś inny jeszcze na czarno-białym by grał...
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
monitory zazwyczaj maja większa rozdzielczość od TV i są tańsze. TV za to mają większą przekątna ekranu :)
Co ty bredzisz?
 

kamykle

Użytkownik
Użytkownik
Witam Wszystkich.
Mam pytanie czy znacie jakis dobry monitora np 22 cale do xboxa czy ewentualnie tv co bedzie lepsze czy na monitorze wyciagne lepsza rozdzielczosc niz na tv?

Pozdrawiam
Witam, ja tam mam od dzisiaj monitor 24 cale full hd, a do wczoraj mialem podlaczone pod xboxa laptopa i dekodera enki kable do Soniaka bravii, i efekt, ten sam, ale monitor jest lepszy do gier po drugie jest drozszy niz telewizor...Ale nie lepiej wziasc przynajmniej 26 cali?
Cale nic doplacisz a roznica, jest zawsze, i odpowiednie okablowanie bo tak to roznicy nie poczujesz, ale ja nie zaluje, ze sie z ziomkiem wymienilem za monitor i doplate samsunga 24 cale za sony bravie, na dekoderze wyciaga mi 1080, a na xboxie normalnie 1920 na tysiac iles nie pamietamdokladnie w tym moemncie, a kable kosztuja grosze kupilem wczoraj kabel hdmi za 12zl, wiadomo, ze sa i po 1000zl na pewno robi roznice,ale to musialbys miec tez pudlo drogie zeby widziec ta roznice, takze na jedno wychodzi wejsciowke na hdmi z rozdzielnikim na 2-3 wejscia hdmi, jedno do xboxa i reszta gdzie popadnie, jak ja mam:) hehehe, a dzwiek to mam podpiety dzekami, bo niestety laptop nie obsluguje glosnikow powyzej 2.1, a wole miec dzwiekstereo i slyszec jak graja wszstkie glosniki niz zeby graly po dwa! W razie, jak by cosbylo nie tak to pisz, chetnie pomoge:) pozdr
 

Do góry Bottom