1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Co zrobić z moim xboxem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martinez29, Sierpień 13, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. martinez29

martinez29 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie forumowicze, od pewnego czasu dręczy mnie pytanie z tematu i szukam obeznanej i życzliwej osoby z fachową poradzą :) sytuacja wygląda następująco: mam xbox 360 falcon stara sztuka kupiona używana, kupiłem żebypograc casualowo ale wciagneło :) zastanawiam sie nad małą modyfikacją i tu właśnie trzeba dobrego człowieka z doswiadczeniem żeby poradził:

-opcja pierwsza rgh - mam ofertę za 200 ale i pewne ryzyko, gość powiedział ze około 10% falconów nie przyjmie tej przeróbki ale wtedy nie ponosze żadnych kosztów.
    - opcja druga to LT (nie do końca wiem jakie) koszt niewielki ale nie bardzo mam ochotę kupować nagrywarki itp. Myślałem raczej o ofercie gościa z katowic który robi kopie zapasowe w cenie 12 plnłna sztukę. I tu moja najwieksza wątpliwość czy mój napęd (pięcioletni) z którym nie mialem do tej pory problemu nie zajedzie sie na takiej przerobce i czy jeśli tak to czy mogę wymienić napęd na nowy ( choć pewnie wtedy znowu przeróbka do niego byłaby konieczna)
    - ostatnia opcja to sprzedaż ale raczej ciężko takiego xboxa sprzedać chyba że za bezcen
    P
    To by było na tyle zaznacze że w wyborze opcji nie do końca chodzi o kasę a o to co mój xbox dłużej wytrzyma w końcu to staruszek :) za błędy przepraszam pisze na telefonie, dzięki wszystkim którym zawracam głowę proszę spróbujcie postawić sie na moim miejscu. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    956
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli nie zamierzasz po sieci to zrób RGH, jednorazowy koszt który zwróci Ci się po 2 miesiącach zamiast kupowania płyt
    popytaj na forum bo 200,- to przegięcie za rgh, poszukaj w dziale GIEŁDA>USŁUGI lub załóż tam temat

Kiedyś posiadałem extreme, potem LT i teraz RGH i każdemu będę polecać tę ostatnią przeróbkę
    żadnych zabaw z nagrywaniem płyt, z zabezpieczeniami itd.
    nic tylko grać

1 osoba to lubi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum