Co zrobić, żeby mieć Forze 3 full?

Under555

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, mam do Was taką sprawę bo sam się już w tym pogubiłem. Chcę mieć Forze3 + wszystkie możliwe auta i trasy... Co muszę kupić? Są różne wersje gry - Bundle, dwupłytowa oraz kolekcjonerska... Oprócz tego na allegro za 50zł można kupić jakiś klucz na dodatkowe auta i trasy a oprócz tego za 5zł na allegro jest do kupienie kod na Audi R8... Co trzeba kupić/ściągnąć, żeby mieć full?
 

Maives8

Użytkownik
Użytkownik
Na 1 płycie masz normlana gre, na 2 multi i dodatkowe auta i trasy.


Sa jesze kodyz dodatkowymi trasami,autami.
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Musisz mieć grę (DVD 1), dodatki z płyty (DVD 2) i ściągnąć WSZYSTKO co jest na XLive. Kilka materiałów (paczki z autami i trasami) są płatne (MS Points), ale część do pobrania całkowicie za darmo.
 

Under555

Użytkownik
Użytkownik
Tak idąc po taniości... Czyli wszystkiego tego dla piratów nie ma, tak? Czy wersja Kolekcjonerska jest lepsza od zwykłej? I nie chodzi mi o breloczka i pena... A co z tym kodem za 50zł za allegro na fury i trasy?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Wersja kolekcjonerska zależy jaka:
-z polskiej dystrybucji Gra brelok i pendrive 2GB
-z angielskiej dystrybucji Gra brelok pendrive 4GB i kod na dodatkowe trasy i ałta
 

Under555

Użytkownik
Użytkownik
Ja to widzę tak - polska edycja kolekconerska(bo chcę mieć po PL) do tego FORZA 3 +ZDRAPKI xbox live + bonus car park+ tory (1187906122) - Aukcje internetowe Allegro to a potem podłączenie do neta i ściąganie wszystkiego co się da to tej gry. tak?
 

Do góry Bottom