Cod 3

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Hej co myslicie o Cod 3.Warto kupic??

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Cod 3

moim zdaniem lepiej dołożyć i kupić CoD4 chyba że jakaś wyjątkowa okazja

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

kupiłbym cod4 ale juz przeszedłem na PC.Atak odbiegając od tematu przeszedłem wszytkie cody tylko nie COD3

Brzuzka

Banned
Użytkownik

COD 3 kosztuje na ultimie 100 zł plus przesyłka, jeśli inne części Ci się podobały to się nie zastanawiaj, gra warta tych smiesznych pieniędzy,

raforza

Użytkownik
Użytkownik

Brzuzka napisał:
COD 3 kosztuje na ultimie 100 zł plus przesyłka, jeśli inne części Ci się podobały to się nie zastanawiaj, gra warta tych smiesznych pieniędzy,
wiesz, dla niektórych 100 zeta to nie są śmieszne pieniądze.... ja osobiście uważam że gra jednak warta tej kasy, bardzo fajny single i świetny multi. Jednak jeśli lubisz grać online to dołóż do COD4 mimo że już go przeszedłeś, single to tylo wstęp, prawdziwa zabawa zaczyna sie z multi :)

Brzuzka

Banned
Użytkownik

JAk jedna gra kosztuje 250 zł a dróga 100 to znaczy że ta dróga kosztuje smieszne pieniadze...
Jak zalerzy ci na multi to kupuj CoD 4 jak na singiel to CoD 3

karmel6

Użytkownik
Użytkownik

Brzuzka napisał:
JAk jedna gra kosztuje 250 zł a dróga 100 to znaczy że ta dróga kosztuje smieszne pieniadze...
Jak zalerzy ci na multi to kupuj CoD 4 jak na singiel to CoD 3
Niekoniecznie... Przeszedłem wszystkie części Call of Duty, i według mnie singiel w CoD 3 jest dobry, a multi średni. W CoD 4 singiel jest bardzo dobry a multi wspaniałe. Wybór zależy od klimatu jaki preferujesz. CoD 3 to II WŚ a CoD 4 to walki współczesne. Dla mnie chyba i tak najlepszą częścią pozostaje dwójka.

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

Ja wole np 1 lub 2 wojne swiatowa to jest to.Ale lubie tez np Cod4

Do góry Bottom