Cod 4 -achivement z laptami!

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Uzylem kodu i zapomnialem ze jak sie uzywa to achiwy nie wyskakuja zebralem pare laptow mam 18 i niewyskoczylo mi osiagniecie :( da sie cos zrobic zeby zdobyc ten achiv ???

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Cod 4 -achivement z laptami!

Juz jakis czas temu mial wyjsc update poprawiajacy to, sprawdz.

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Raikoh napisał:
Juz jakis czas temu mial wyjsc update poprawiajacy to, sprawdz.
Aha to sorka bo ja niemam x live :p.

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik

Nie masz za co przepraszac, napisalem "sprawdz" w tym sensie ze sam nie patrzylem czy dziala bo nie chce mi sie drugi raz szukac laptopow (w sumie tylko tego achivka mi brakuje do calaka).

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Raikoh napisał:
Nie masz za co przepraszac, napisalem "sprawdz" w tym sensie ze sam nie patrzylem czy dziala bo nie chce mi sie drugi raz szukac laptopow (w sumie tylko tego achivka mi brakuje do calaka).
A ten update co robi.

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

karol191 napisał:
A ten update co robi.
Hm dziury na drogach ?

A już wiem update najczęściej poprawiają błędy w grze !

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Erno napisał:
karol191 napisał:
A ten update co robi.
Hm dziury na drogach ?

A już wiem update najczęściej poprawiają błędy w grze !
Wiem co to update tylko co on robi w cod 4 z laptami czy jak uzywasz kodow achiv wyskoczy??

P

przeo_91

Guest

Jak używasz kodów to ci archivement nie wyskoczy, bo już go zablokowało przez użycie kodu!

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik

No wlasnie ten update mial to poprawic.

Z tego co pamietam to po update trzeba zebrac na nowo laptopy.

karol191

Użytkownik
Użytkownik

przeo_91 napisał:
Jak używasz kodów to ci archivement nie wyskoczy, bo już go zablokowało przez użycie kodu!
Ale niestety o tym zapomnialem :'(

kuva

Banned
Użytkownik

Widzisz kody nie popłacają sam się teraz o tym przekonałeś że trzeba grać normalnie a nie na skróty :p

karol191

Użytkownik
Użytkownik

KuvA napisał:
Widzisz kody nie popłacają sam się teraz o tym przekonałeś że trzeba grać normalnie a nie na skróty :p
NImysl ze jestem slaby :p chcialem tylko zobaczyc co one robia.A tak wougle to z kodami niegram :pP

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik

KuvA napisał:
Akurat w przypadku CoD'a 4 to stwierdzenie nie jest trafne.

Niewiem czy grales, ale wiekszosc tych "kodow" jest dla zabawy, nie ulatwia rozgrywki.
Do tego ich uzycie jest stopniowo odblokowywane (zbierajac laptopy), jedyny ulatwiajacy rozgrywke (bullet time) jest dostepny bardzo pozno, a to i tak trzeba lizac sciany.

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Raikoh napisał:
KuvA napisał:
Akurat w przypadku CoD'a 4 to stwierdzenie nie jest trafne.

Niewiem czy grales, ale wiekszosc tych "kodow" jest dla zabawy, nie ulatwia rozgrywki.
Do tego ich uzycie jest stopniowo odblokowywane (zbierajac laptopy), jedyny ulatwiajacy rozgrywke (bullet time) jest dostepny bardzo pozno, a to i tak trzeba lizac sciany.
Chcialem wlasnie zobaczyc bo to sie smiesznie gra jak stary film :p i niechcialo mi sie czekac wtedy sie szybko biega itp.

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

karol191 napisał:
Chcialem wlasnie zobaczyc bo to sie smiesznie gra jak stary film :p i niechcialo mi sie czekac wtedy sie szybko biega itp.
Czytam to już 4 raz i dalej nie wiem co ty napisałeś ;/

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik

Chodzi mu o chaplin mode (swoja droga niezly z tego ubaw jest)

Do góry Bottom