COD 4 MW - kody/ porada

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
siema mam zaje... problem nie daje rady przejsc 1 misji w cod 4 na veteranie misja ze snajperka w Bloc jestem juz pod koncem misji muj kolega lezy ranny a ja mam nawalac w kolesi kolo tej karuzeli
zna ktos jakies kody ktore by mi pomogly ??? lub ma ktos jakis pomysl gdzie sie schowac i ich napieprzac ??? bo ja juz gram z godzine 1 checkpointa i nieeepotrafie !!!
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Też miałem mega problem w tym miejscu i zrobiłem tak:
Pozastawiałem miny w miejscach przejśc między tymi płotkami ustawiłem sie ża tą karuzelą w takim miejscu aby mozna było sie schować kiedy ekran zalewa krew i naparzałem ich ile dałem rady do momentu przylotu wrogich śmigłowców. Jak przylecą to biegnij w strone tego budynku po prawej i wzdłuż jego ściany aż dobiegniesz do takiego rogu. Tam sie chowasz i wychylasz ostrożnie i ich eliminujesz snajperką ale musisz być szybki i celny. Większość wrogów o ile nie wszyscy będą przybiegali od strony karuzeli wiec nie musisz sie bać o tyły. Zdecydowana większośc z nich będzie stawała przy płocie w pobliżu karuzeli więc będziesz ich ściągał bez problemu. Aha od razu zaznaczę że nie jest to sposób idealny ale ja w taki sposób przeszedłem. Powodzenia
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Ja to zrobiłem tak niedaleko twojego kompana (trochę niżej i po lewej) jest taka mała budka w której jak siedziałem to byłem jak by nie śmiertelny (żaden granat mnie nie zabił) weź broń krótką i się tam połóż i czekaj kilka min aż przyleci twój śmigłowiec wtedy wstań rzucaj w nich wszystkimi twoimi granatami (wszystkim co masz) i idź po przyjaciela następnie szybko slalomem do helikoptera. Mi się w taki sposób udało to przejść.
Mam nadzieje że pomogłem
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki zaliczylem lezalem w tej budzie i czekalem na helikopter granaty wyrzucalem na zewnatrz i jakos dalem rade

a teraz znowu sie mecze z jedna z ostatnich misji biegam po jakis tunelach/korytarzach z noktowizorem wszedzie pelno obcych mam to zaliczyc w 9minut
od ostatniego checkpointa zostalo mi 7.5min i za chu.... niemoge przejsc za daleko jest nastepny checkpoint straszna misja jeszcze gorsza niz ta poprzednia co mialem problem
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Podaj tytuł misji to postaram się pomóc :)
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
akt 3 misja : no fighting in the war room
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - COD4 No fighting in the war room 1/2 - Veteran
YouTube - COD4 No fighting in the war room 2/2 - Veteran

Polecam Ci to przede wszystkim cały czas trzeba iść do przodu ponieważ przeciwnicy będą cały czas wychodzić jeżeli będziesz stać w miejscu no i jest dużo obejść (poboczne korytarze gdzie jest mniej wrogów)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak jak kolega wyżej - patrz na filmiki. W Call of Duty jest tym bardziej łatwiej ponieważ przeciwnicy zawsze wybiegają w ten sam sposób i możesz się "wyuczyć" pewnych akcji.

Ta misja Ci sprawia problem? Prawdziwej kur**cy dostaniesz przy robieniu Mile High Club :)
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki wielkie juz prawie zaliczone a przynajnmniej jestem o 2 checkpointy dalej niz bylem
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Dogg dokładnie w COD4 zostały mi 2 achiwy do 1000G zebrać wszystkie laptopy i przejść na veteranie Mile High Club niestety grałem dużo w tą misję ale się poddałem i odechciało mi się może kiedyś do niej wrócę i wtedy zrobię jeszcze to z laptopami
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Ja się też z Mile High Club poddałem. Trzy godziny siedziałem i nic. Tak się wk**wiłem, że o mało co padem nie rzuciłem o ścianę. Od tamtej pory nie chce mi się tego robić :)
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie ja tez sie czaje zeby uzbierac 1000G i o co chodzi z tymi laptopami mam zebrac 30?? w calej grze??
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
No dokładnie podobnie miałem :D u mnie trochę minęło od tego czasu przeszedłem kilka nowszych części na veteranie trochę więcej wprawy mam więc może kiedyś spróbuje :)
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
lol a jest na YT pokazane w jakich misjach sa laptopy i gdzie?? :D:D
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Tak jest 30 w całej grze oto filmik powinien pomóc YouTube - Call of Duty 4 - All 30 Intel Locations
 

Do góry Bottom