Cod black ops 2

Golonek18

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Wie ktoś może jak odblokować czwartą mapkę do zombie tzn zajezdnia autobusowa ?
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest takie coś w ogóle ? Chodzi o to miejsce co zaczynamy na tranzit ? Powinieneś mieć wszystko odblokowane od razu.
 

Golonek18

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi o to że do wyboru mam tylko 3 mapy: bus stop, miasto i farma a ta czwarta mapa jest zablokowana.
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy mam pytanie. Gram cod black ops 2 multi przez system linka. Ale poziom lvl postaci stoi cały czas na 1. Czy to normalne?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Na tranzit masz wszystko odblokowane na starcie :)
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Moze toroche jasniej kolego napiszesz o co chodzi bo nie kapuje:)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Chodziło mi o mapy na tranzit (tryb zombie) :) co do odblokowywania lvl na XBL normalnie idą w górę, nie gram przez system link tylko na XBL.
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Moze dlatego lvl stoi w miejscu ze gram tylko przez system link.
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Moze ktoś bedzie wiedział dlaczego w system linku lvl stoi w miejscu i czy da sie cos z tym zrobić ?
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Cod black ops 2

Moze dlatego lvl stoi w miejscu ze gram tylko przez system link.
Tak, dlatego.

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2
 

zbyszko1979

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki kolego.
 

Mietuszkin

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam mały problem odnośnie Cod BO 2. przepuszczam obraz przez abgx i wszystko jest ok, więc nagrywam i wszystko idzie ok nagrywa się w 100 procentach ale gdy odpalam gierke to czasem mogę grać a czasem p prostu się zacina i wyskakuje błąd żeby przeczyścić płytke a płyta nie posiada ani jednej rysy!
 

TigraTeam

Banned
Witam. Mam mały problem odnośnie Cod BO 2. przepuszczam obraz przez abgx i wszystko jest ok, więc nagrywam i wszystko idzie ok nagrywa się w 100 procentach ale gdy odpalam gierke to czasem mogę grać a czasem p prostu się zacina i wyskakuje błąd żeby przeczyścić płytke a płyta nie posiada ani jednej rysy!
usuń pamięc podręczną w opcjach dysku
 

Mietuszkin

Użytkownik
Użytkownik
usuń pamięc podręczną w opcjach dysku
usunąłem i dalej to samo.
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nagraj na verbatimie, albo laser już słaby
 

Mietuszkin

Użytkownik
Użytkownik
nagraj na verbatimie, albo laser już słaby
ostatnio sciagnąłem gry ghost recon future soldier, cod:bo2, Dance central 3 i fife 13 wszystkie wypaliłem po 2 razy i tylko GRFS działa mi. Przy reszcie włącza mi się błąd żeby oczyścic płyte.
Wszystkie przepuściłem przez abgx i wszystko było ok.
Laser w nagrywarce czy xboxie?
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Cod black ops 2

jak zmienić kolor celownika? bo widziałem że jakist typ miał niebieski i fajnie to wygladało :D

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

ogames

Użytkownik
Użytkownik
W BO2, masz opcję zmiany celownika np. w Reflexie. Każdy typ celownika ma przypisany kolor. Np. początkowa kropka jest czerwona, a dalej masz zielony krzyżyk. Niebieskie kółko jest chyba trzecia. Celowniki odblokowujesz zabijąjąc, celując przez niego. Jak chcesz zmienić celownik, to wchodzisz w klasy>>>własna klasa>>>jak masz dodatki do broni to na dodatku (np.Reflex Sight) wciskasz "Y" i tam masz odblokowane typy celowników.

Sory, że tak się rozpisałem...
 

aTeK

Użytkownik
Użytkownik
Hej,

mam pytanie dotyczące osiągania lvl w trybie online (przez xbox online)
otóż osiągnąłem już 55 lvl. z tego co zauważyłem, powinien mi następnie wskoczyć prestiż 1 i 1lvl.... jednak od kilku dni level stoi na 55, pasek z punktami do następnego lvl'u jest pełny...

trzeba coś odblokować, żeby lvl szedł dalej ?

dzięki za info,
Adam
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Musisz sam przejsc na prestige.
Barracks/koszary -> prestige mode

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

Do góry Bottom