To jak panowie. Gramy na xlink kai.Kiedyś grałem ale teraz jak wchodzę to nikogo nie ma z polski 
Na pewno jest tu kilka a może kilkunastu graczy którzy chętnie by pograli.
Powstańcie z grobów i zacznijcie grać!
Na początek proponuje spotkać się dzisiaj na Xlink kai w godzinach wieczornych 20-21 .Tam wszystko ustalimy.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na gg
Na pewno jest tu kilka a może kilkunastu graczy którzy chętnie by pograli.
Powstańcie z grobów i zacznijcie grać!
Na początek proponuje spotkać się dzisiaj na Xlink kai w godzinach wieczornych 20-21 .Tam wszystko ustalimy.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na gg