Cod BO 2 Ustawka ?

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
To jak panowie. Gramy na xlink kai.Kiedyś grałem ale teraz jak wchodzę to nikogo nie ma z polski :D
Na pewno jest tu kilka a może kilkunastu graczy którzy chętnie by pograli.
Powstańcie z grobów i zacznijcie grać! :p

Na początek proponuje spotkać się dzisiaj na Xlink kai w godzinach wieczornych 20-21 .Tam wszystko ustalimy.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na gg :)
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
COD BOII Multi SYSTEM LINK DLC TU13 po 20:00 jaki dzień?

Witam potrzebuje chętnych do COD BOII Multi SYSTEM LINK wszystkie DLC wymagane oraz TU13. Narazie są chętni: Jur87, MaciuśKLAN, RadoLeoRGH PL, myślę że tak po 20:00 proszę pisać komu by pasowało tak w tygodniu, jaki dzień to może zbierzemy jakąś ekipę,

Pozdro
R.
 

Do góry Bottom