CoD GamePlay

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
wyrzuć tego venom'a przez okno! :spank:

plusik na zachętę do pada :smuggrin:

pike

Użytkownik
Użytkownik
Wrubbson grałeś na myszy? Cronus za bardzo mi nie pomaga na Padzie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wyrzuć tego venom'a przez okno! :spank:

plusik na zachętę do pada :smuggrin:
Spoko wyrzuce jak większość społeczności na xbl grająca w cod-a zrobi to samo bo taka jest prawda że większość gra na myszy lub na cronusie. Zresztą po 1. Każdy gra na tym co mu odpowiada co nie znaczy ze pad jest zły. Po 2. Granie na na Venom nie jest wcale łatwiejsze niż na padzie tak jak się to wszystkim wydaje

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

Ostatnia edycja:

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wrubbson grałeś na myszy? Cronus za bardzo mi nie pomaga na Padzie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Cronus pomaga jak dobrze go ustawisz ja cronusa sprzedałem i teraz mam VenomX

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszędzie oszukańcy grają ze wspomagaczami ....
Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a

lazi00

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spoko wyrzuce jak większość społeczności na xbl grająca w cod-a zrobi to samo bo taka jest prawda że większość gra na myszy lub na cronusie. Zresztą po 1. Każdy gra na tym co mu odpowiada co nie znaczy ze pad jest zły. Po 2. Granie na na Venom nie jest wcale łatwiejsze niż na padzie tak jak się to wszystkim wydaje

Większej głupoty nie słyszałem. Po co kupować konsolę żeby grać na myszy czy takim Venomie, przynajmniej dla mnie mija się to z celem :plask:

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Większej głupoty nie słyszałem. Po co kupować konsolę żeby grać na myszy czy takim Venomie, przynajmniej dla mnie mija się to z celem :plask:
Dla mnie Twoje wywody i dalsza dyskusja na ten temat nie ma większego sensu równie dobrze można napisać do ludzi grających na PC " większej głupoty nie słyszałem po co kupować PC i grać na padzie " dla twojej wiadomości kolego to na czym gram czy na konsoli, padzie czy myszce jest to tylko i wyłącznie moja sprawa a jeżeli boli cie to ze ludzie grają tak a nie inaczej to również zachęcam do zakupu gdyż taka jest prawda że większość również moich znajomych z xbl gra na VenomX i i jakoś nikt nie robi afery na ten temat. Tuact po to wymyślił kontroler by ludzie z niego korzystali. Dziękuję i żegnam

Ostatnia edycja:

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakie masz KD tą myszką ?

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakie masz KD tą myszką ?
Słabe nią tez trzeba się nauczyć grać to nie jest tak ze o gra na myszce i jest najlepszy

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niezły z ciebie oszust nikt niem a szans :p Ja bym tak nie mógł grać martwa strefa i liniowość obrotu to coś czego nienawidzę.

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Słabe nią tez trzeba się nauczyć grać to nie jest tak ze o gra na myszce i jest najlepszy

Aha a testowałeś to na innej grze np. BF4 zastanawia mnie jak za pomocą myszki tam ustawić by komfortowo latać samolotem albo czołgiem, jeżeli by nie było żadnych problemów z konfiguracją to szczerze bym się zastanowił na zakupem

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konfigurację i czułość ustawiasz sobie tak jak chcesz wiadomo ja na początku miałem tak ze nie szło myszy opanować co do bf nie gram w niego ale np w cod jak masz jeżdżący samochód steruje się tak samo jak na padzie bez żadnych problemow

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1vs1 ? :p

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mozna pograc wieczorem

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Znaczy nie wiem czy akurat dzisiaj będę wieczorem ale jak Cię na XBL zauważę to wyślę zapro od razu do gry. Masz Nuketown ?
GT: BuRRRza

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam spoko wysle ci zapro na xbl zaraz bo mam inne konto

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Próba powrotu do gry na Padzie i CoD ghosts po miesięcznej przerwie - 20/11 tak że szału nie ma

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
ziomuś....
na jakiej ty czułości grasz na tym padzie? :confused:

Do góry Bottom