Cod jak połączyć się z serwerem by móc grać

pusikiller

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Pisze bo już siły nie mam.
Wchodzę na stronę cod i loguje się na konto (kiedyś chyba musiałem już jakieś tam mieć bo mi email podwietlilo więc dalem reset hasła).
Loguje sie daje na ikonę xboxa aby połączyć. Wyskakuje mi jakieś okno do rejestracji tylko, że jak wpisuje mój adres e mail to mi wyskakuje, że jest on używany przez innego użytkownika. Ja już nie kumam o co chodzi przecież jestem już zalogowany a okno wyskakuje jakby znowu do rejestracji...

Edit
Ok jakby wychodzi, że udało mi się zalogować i połączyć ale tak czy siak zagrać nie mogę. Przy starcie gry wyświetla że mam się zalogować i zaakceptować aktualizacje plus przy odpalaniu gry błąd przy laczeniu z xbox live (tylko na tej grze)
 
Ostatnia edycja:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie piszesz jaki CoD ale nie szkodzi, nie wiem. Ja mam tak jak Ty ale z Bad Company 2 ,nie mogę go odpalić. Jakieś czary tylko że dałem już spokój.
 

pusikiller

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cod MW kupiony raptem 3 dni temu i ani razu nie udało się zagrać. Baaa nawet odpalić tego dziadostwa...
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cod MW kupiony raptem 3 dni temu i ani razu nie udało się zagrać. Baaa nawet odpalić tego dziadostwa...
No to chyba klątwa jakaś , zdechł mi cold war na x1 jak chciałem pobrać w końcu kampanię .Straciłem dostęp do cyfrowej wersji .Po 48 godzinach walki ,4 instalacjach i i 100 próbach uruchomienia gry dociągło się chyba coś. Tu link do Fb co się nawkurzałem. https://www.facebook.com/groups/xboxonepolska/posts/2089478594549098/?comment_id=2089623654534592&reply_comment_id=2089641991199425&notif_id=1641588162232664&ref=notif&notif_t=group_comment_mention Nie wiem czy się wyświetli, możesz trzeba dołączyć żeby przeczytać.
 

---prz3mo---

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja tydzień temu kupiłem wersję cyfrową cod mw i udało mi się z instalacja pakietów kampani. Gra śmiga jak trzeba. Na Tubie są filmiki jak poradzić sobie z instalacja.
 

pusikiller

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pewno też się skusiles na promo za 9 dych.
U mnie po reinstalce wywala czarny ekran. Z tego co wyczytałem jakieś problemy z serwerami chyba mają. Generalnie jeszcze ani razu nie udało mi się zagrać.

Link do grupy niestety wiele nie daje bo trzeba do niej należeć :)
 

---prz3mo---

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak skusiłem się na promo za 9 dych :) Lubię te klimaty :) . Przed chwilą sprawdzałem kampania działa bez żadnych problemów.


Link do filmu z którego korzystałem ...
 
Ostatnia edycja:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewno też się skusiles na promo za 9 dych.
U mnie po reinstalce wywala czarny ekran. Z tego co wyczytałem jakieś problemy z serwerami chyba mają. Generalnie jeszcze ani razu nie udało mi się zagrać.

Link do grupy niestety wiele nie daje bo trzeba do niej należeć :)
Ale mi na tej grupie graczy xboxa chociaż odpisali dlatego wrzucłiem, a na innej z grami (50 tys, należących) co opisywałem problem to " twój post został odrzucony przez adm. " Pies im mordę lizał. Ważne że już działa.
 

pusikiller

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba naprawili bo po prostu odpaliłem parę razy grę i za 3 podejściem zaczęło zrec. Póki co chodzi normalnie nie trzeba kombinować
 

Do góry Bottom